Успішний старт у журналістику

24 травня 2023 року
22 травня 2023 р. розпочалася літня екзаменаційна сесія. У студентів 1-го курсу денної форми навчання освітнього рівня «Бакалавр», які навчаються за спеціальністю 061 «Журналістика» перший екзамен відбувся із дисципліни «Журналістська етика».

  Викладач журналістських дисциплін, професор, радник ректора – Іван Чиж: «В перший день святкування 125-річчя нашого університету ви маєте іспит, який є одним із основних в журналістиці. В минулому семестрі ви починали із дисципліни «Вступ до спеціальності», в цьому семестрі ви поглиблювали свої знання з предметів «Журналістська етика» і «Теорія журналістики». Фактично, ці 3 предмети є фундаментом вашої спеціальності. Важливим є те, що в нас особливий підхід для здобування практичних навичок. Ви з першого дня стаєте журналістами. Завершальним акордом нашої праці традиційно буде альманах дайджест. Я вас вітаю і впевнений, що у вас хороший журналістський потенціал».

  В основі професійної діяльності журналіста – Конституція, тому питання були повʼязані з процесами державотворення, законами про рекламу, пресу, телебачення і радіомовлення, відповідальністю журналіста за написане та сказане.
  На іспит завітав і ректор Станіслав Ніколаєнко, щоб побажати успіхів студентам. Він зауважив, що потрібно здобувати не лише теоретичні, але й практичні навички, щоб стати цінним спеціалістом.

  Марія Радіонова: «Сьогодні в мене відбувся перший іспит в очному форматі. Іспитом ми остаточно підсумували всю нашу роботу протягом семестру, хочу зауважити – це було справді цікаво! З перших днів навчання Іван Сергійович дав нам можливість відчути себе справжніми журналістами. Ми створили свою редакційну колегію, обрали головного редактора. Кожен студент мав можливість долучитися до створення альманаху. Я з нетерпінням чекаю виходу нашого дайджесту, адже й мої творчі напрацювання увійдуть туди. Вважаю, це гарний початок для нас, як журналістів».

  Справді, за цей семестр ми отримали неабиякий досвід, який, я впевнена, пригодиться нам в майбутньому. Успішний старт у журналістику продемонструвала досить якісна підготовка студентів, які отримали переважно високі оцінки викладача. Ми щасливі, що нам випало навчатися у нашому університеті, примножувати його славу, розвиваючи і поглиблюючи його традиції. Дякуємо нашому викладачеві Івану Сергійовичу Чижу за можливість творчо розвиватися!

Йордана Курганевич,
студентка 1 курсу спеціальності «Журналістика»

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook