Вітаємо гарантів освітніх програм бакалаврату з успішним завершення акредитації та отриманням п’ятирічних акредитаційних сертифікатів!

31 березня 2023 року

     Наш університет у 2022-2023 навчальному році вкотре підтвердив високу якість забезпечення освітнього процесу успішно пройшовши акредитацію 6 бакалаврських та 2 магістерських програм і отримавши п’ятирічні акредитаційні сертифікати. Вітаємо з успішним результатом наших гарантів, групи забезпечення, директорів ННІ та деканів факультетів та всіх, хто долучений до процесу підготовки фахівців такими освітніми програмами!

       Багато зусиль для забезпечення високої якості функціонування освітніх програм та високого рівня проходження акредитаційної експертизи доклали наші досвідчені гаранти  Гопкало Лариса Михайлівна (Готельно-ресторанний бізнес) та Приліпко Сергій Михайлович (Публічне управління та адміністрування).
 
 
  У зв’язку з цим бажаємо гарантам, групам забезпечення та всім, хто долучений до процесу підготовки фахівців натхнення й отримання достойних результатів реалізації наших унікальних освітніх програмам.


Лариса Кліх,

завідувач навчально-методичного відділу

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook