Кафедра фінансів

Навчально-методична робота кафедри

Навчально-методична робота кафедри спрямована на постійне підвищення якості знань студентів на ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр», розвиток економічного мислення та озброєння майбутніх фахівців науково-інноваційними знаннями.
Кафедра фінансів випускає бакалаврів та магістрів зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа і страхування».
Всі дисципліни кафедри мають повне навчально-методичне забезпечення, зокрема підготовлені навчально–методичні комплекси, комплекти тестових завдань, електронні посібники, методичні рекомендації щодо виконання курсових, бакалаврських, магістерських робіт та проходження виробничої практики. Для більш ефективного навчального процесу дисципліни кафедри занесені в систему «ELEARN».
Серед заходів, що спрямовані на подальше вдосконалення навчального процесу наступні: участь викладачів у написанні навчальних підручників та посібників, підготовка методичних розробок для проведення практичних, семінарських занять та самостійної роботи; підвищення кваліфікації; використання компютерних технологій у навчальному процесі.
Комплексний підхід викладачів кафедри до якості освіти студентів забезпечує конкурентоспроможність випускників на ринку праці та належні стартові умови для професійного кар’єрного зростання

Викладачами кафедри видано за останні 5 років 5 підручників, 16 навчальних посібників, словник – довідник, 80 – методичних рекомендацій для забезпечення навчального процесу.

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook