Первинна профспілкова організація НУБіП України

Адреса: м. Київ, вул. Потєхіна, 16 (навчальний корпус № 12, к. 205, 220 г)

Тел.: ( 044) 5278947

Електронна пошта: [email protected]

Голова профспілкового комітету НУБіП України:
Тарасенко Ростислав Олександрович

доцент, кандидат технічних наук

 

    Пріоритетними завданнями профспілкової організації є постійна взаємодія з адміністрацією в дотриманні чинного законодавства України з питань оплати праці, зайнятості, вирішення трудових спорів, здійсненні громадського контролю за додержанням законодавства про охорону праці, створення безпечних і нешкідливих умов праці.
      Профспілкова організація співробітників всіляко сприяє соціальному розвитку колективу, поліпшенню житлових умов працівників, виділенню земельних ділянок під індивідуальну забудову, розвитку садівництва, а також для ведення особистого селянського господарства.
      Турботою профспілкової організації є відпочинок співробітників та членів їх родин. Кожного літа в червні-серпні більше 100 дітей шкільного віку відпочивають в дитячому оздоровчому закладі санаторного типу "Чайка", що розкинувся в сосновому бору, на березі річки Рось, неподалік від м. Богуслав, Київської області.
      При тісній співпраці профкому і кафедри фізичного виховання в університеті налагоджена спортивна робота серед науково-педагогічних працівників та співробітників НУБіП України.   Для підтримки цієї важливої роботи профспілкова організація виділяє кошти на придбання спортивного інвентарю, форми,  заохочувальних призів.
     Особливу увагу профспілкова організація приділяє стану охорони праці в навчально-наукових лабораторіях і виробничих підрозділах. З цією метою в профспілковій організації створена комісія з питань охорони праці, предметом уваги якої є контроль виконання пунктів колективного договору в аспекті створення безпечних умов праці співробітників університету. 
      

 

Оголошення

Всі оголошення
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій