Успішне проходження здобувачами вищої освіти дистанційної навчальної практики з фаху

30 травня 2022 року

    Навчальна практика з фаху посідає важливе місце у підготовці майбутніх менеджерів і є невід’ємною складовою процесу їх підготовки на факультеті аграрного менеджменту Національного університету біоресурсів і природокористування України, оскільки здійснюється з метою закріплення теоретичних знань, а також набуття, вдосконалення і розширення професійних компетентностей, необхідних для успішної роботи за обраною спеціальністю. Навчальна практика з фаху надає здобувачам вищої освіти практичний досвід діяльності за фахом, сприяє формуванню професійних умінь і навичок для розв’язування задач, пов’язаних із управлінням сучасними організаціями та формуванням стратегії їх розвитку.

Відповідно до навчального плану підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Менеджмент» з 23 по 27 травня 2022 р. для студентів 4 курсу 2 групи було проведено дистанційну навчальну практику з фаху на базі ННВЛ «Кабінет  менеджменту». Під час проходження навчальної практики з фаху здобувачі вищої освіти:
− вивчали показники діяльності організацій, підходи до управління під час вирішення певних завдань;
− вивчали як організовувати роботу й ефективну взаємодію структурних підрозділів;
− визначали вплив мотивації на підвищення продуктивності праці персоналу;
− розробляли стратегію розвитку організації;
− вивчали як проводити ефективні комунікації.
Оксана Гавриш, як керівник практики, здійснила консультування щодо програми практики, контролю за ходом її проходження та виконання практичних  завдань, а також публічного захисту основних результатів проходження практики.
 
 
 

 

Проходження навчальної практики з фаху сприяло формуванню у здобувачів вищої освіти професійних умінь і навичок для вирішення складних управлінських та розробки ефективної стратегії розвитку організації.
Наталя Драгнєва,
доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook