Увага! Інформація щодо організації вакцинації бустерною дозою викладачів, співробітників і студентів 18 січня 2022 року!

16 січня 2022 року
     Шановні викладачі, студенти і співробітники!
Ви можете прийти 
на вакцинацію, якщо вас і немає в списках, ми будемо сприяти всім бажаючим в проходженні вакцинації!
 
     Місце проведення вакцинації: читальна зала гуртожитку №11 студентського містечка (вул. Генерала Родімцева, 7 б).
 

     Для перегляду списків натиснути тут 

Графік та списки контингенту викладачів, співробітників та студентів,
які вакцинуються 18 січня 2022 року

 
     Запрошуємо викладачів, співробітників та студентів зазначених в списку і графіку на щеплення від Covid-19, у визначений час з 10-00 до 18-00!
 
     В університеті оперативним штабом по протидії пандемії Covid-19 продовжується вакцинація науково-педагогічних працівників, співробітників та студентів у відповідь на пандемію в Україні у 2021-2022 роках, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України № 213 від 09.02.2021 року.
    За дорученням ректорату адміністрацією КНП "Консультативно-діагностичний центр" Голосіївського р-ну м. Києва у співпраці з оперативним штабом університету розроблено і затверджено дорожню карту вакцинування науково-педагогічних працівників, співробітників та студентів університету.
     Наразі адміністрація КНП "Консультативно-діагностичний центр" Голосіївського р-ну м. Києва відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, надала необхідну кількість доз препарату Pfizer-BioNTech, тому ми продовжуємо імунізацію викладачів, працівників та студентів інститутів та факультетів, які виявили особисте бажання щепитися.
 
ПОРЯДОК ВАКЦИНАЦІЇ (АЛГОРИТМ)
 
     Оперативним штабом сформовано коло відповідальних осіб за організацію і проведення вакцинування:
  • списки бажаючих пройти вакцинацію НПП, співробітників та студентів формують керівники структурних підрозділів університету. Подаються списки в оперативний штаб для узагальнення і розподілу згідно визначених пріоритетів. 
  • узагальнені і сформовані списки бажаючих пройти щеплення викладачів, працівників та студентів надсилаються відповідальними за вакцинацію (інститутами і факультетами, службами проректорів) не пізніше ніж за дві доби на електронну пошту: [email protected] та [email protected].
     Погодження списків співробітників здійснюється головою оперативного штабу, проректором з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергієм Квашою; проректором з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадимом Ткачуком; головою профспілкової організації співробітників університету Ростиславом Тарасенком; головою первинної профспілкової організації студентів і аспірантів Олексієм Мельником.
 
    Розподіл обов`язків між членами оперативного штабу: 
  1. Організація доставки лікарів з поліклініки, організація реєстрації та прийому співробітників на щеплення, аналіз списків осіб, які пройшли щеплення і які з певних причин не пройшли, але бажають в подальшому його пройти – Геннадій Ржевський.
  2. Обладнання і забезпечення необхідним інвентарем та меблями приміщення, антисептичними засобами, питною водою для проведення щеплення – Сергій Стецюк.
  3. Реєстрація на вакцинування співробітників та студентів згідно визначених списків, надання психологічної допомоги і консультування співробітників під час вакцинації – провідні фахівці відділу виховної роботи і студентських справ Ірина Курінна, Каріна Арзуманян.
  4. Супровід пільгових категорій співробітників, розгляд скарг і побажань співробітників під час вакцинування – начальник відділу соціальної роботи Віктор Потебня.
 

Оперативний штаб університету 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook