Учасники гуртка "Інновінг" прийняли участь у Всеукраїнському круглому столу «Від теорії до практики в управлінні та врядуванні»

23 листопада 2021 року

 

 

18 листопада 2021 р. на базі кафедри публічного управління, менеджменту інноваційної діяльності та дорадництва ННІ неперервної освіти і туризму НУБіП України відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Від теорії до практики в управлінні та врядуванні».
 
До участі у круглому столі, у другій панельній дискусії «Управління інноваціями в контексті глобалізаційних процесів», долучилися учасники наукового гуртка "Інновінг" ННІ неперервної освіти і туризму НУБіП України.
Модератором другої панельної дискусії  була Ольга Витвицька, професор кафедри публічного управління, менеджменту інноваційної діяльності та дорадництва НУБіП України, д.е.н., професор. Управління інноваційною діяльністю, як система охоплює процеси формування та функціонування інноваційного середовиша з метою зміцнення ринкових позицій країни. Тому сьогодні у панельній дискусії приймають участь представники державних структур, освітнього середовища, наукових і бізнес структур та майбутні фахівці в сфері управління інноваційною діяльністю, зазначила Ольга Витвицька.  
Учасники гуртка заслухали наукові доповіді першого заступник голови правління ДІФКУ Сергія Шкуракова, який презентував розгляд важливих викликів сьогодення та перспективних напрямів функціонування інноваційних структур в Україні, здійснення фінансової підтримки інноваційної діяльності суб’єктів господарювання різних форм власності, а також залучення вітчизняних та іноземних інвестицій для розвитку реального сектору економіки, підвищення вітчизняного потенціалу з експорту продукції, що виробляється на підприємствах галузей національної економіки, захисту та підтримки національного товаровиробника.
 
   
 
Про роль університетів в інноваційній діяльності України розповів  Володимир Отченашко, д.с.-г.н., професор, начальник науково-дослідної частини НУБіП України. Він розглянув  питання  взаємодії ключових факторів у процесі становлення університету світового класу, наукової інфраструктури університету, інноваційної системи дослідницького університету. До виступів долучилися Олександр Морозов, д.т.н., професор; Сергій Володін, д.е.н., член-кореспондент НААН, директор ТОВ «Інститут інноваційної біоекономіки».
  
Hub 4.0 — місце концентрації новаторів, агентів прийдешньої індустріальної революції. Ми створюємо умови для просування розробок українських стартапів і сприяємо розвитку прогресивних людей. Тому заснований проект – Галерея інновацій, де вже було представлено понад 100 українських винаходів, найвідоміші  з яких є: Petcube, LaMetric, iBlazr, Ajax, Hideez, Cardiomo, відмітив Ярослав Бітієв,  директор HUB 4.0. Презентував також відео матеріали стартап проектів.
 
 
Перспективи розвитку фінансування інноваційної діяльності в умовах євроінтеграції розкрив в своїй доповіді  Максим Ємченко, магістр ОП «Управління інноваційною діяльністю».  На думку Максима необхідне державне стимулювання інвестицій в інноваційні проєкти, шляхом запровадження податкових пільг. Для України Євросоюз має стати школою ефективної інноваційної економіки, високих соціальних стандартів та ефективного управління суспільним розвитком.
 
 
         Доповіді панельної дискусії викликали жваві обговорення учасників.
За підсумками круглого столу учасники наукового гуртку розширюють знання щодо державної системи управління інноваціями, практичним досвідом реалізації успішних стартапів та новими знайомствами.
 
   
Катерина Обиход,
к.е.н., ст.викладач  кафедри публічного управління,
менеджменту інноваційної діяльності та дорадництва 
 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook