Вечір спортивної слави

28 квітня 2014 року

     24 квітня 2014 року в ігровій залі спортивного комплексу НУБіП України пройшов вечір спортивної слави, присвячений 75-річчю кафедри фізичного виховання.

     Щороку понад дві тисячі студентів Національного університету біоресурсів і природокористування України, викладачів та співробітників беруть участь у спортивно-масових заходах різних рівнів, починаючи збірними гуртожитків і закінчуючи національними. Тож це було справжнє свято спорту.

     Його урочисту частину відкрив ректор університету академік Д.О. Мельничук. До привітальних слів очільника університету приєдналися начальник відділу Комітету з фізичного виховання і спорту В.Ф. Панченко, голова центральної ради спортивного товариства «Колос» О.П. Мендос, чемпіон світу та Європи з пауерліфтінгу, президент Федерації України з пауерліфтінгу, випускник економічного факультету Серафутдін Базаєв та інші. Привітати викладачів кафедри завітали і численні випускники університету, які здобули стержень спортивної майстерності саме тут. Не оминули ювілярів своєю увагою і представники влади: високий рівень спортивно-масової роботи в університеті відзначив перший заступник голови Голосієвської районної в м. Києві адміністрації О.Ю. Калугін. Долучився до привітань і директор студентського містечка Д.Ю. Калініченко, який подякував кафедрі фізичного виховання за підтримку та розвиток масового спорту, проведення спартакіади серед мешканців гуртожитків і подарував потужний ноутбук.
     Та пам’ятаючи, що без минулого немає майбуття, урочисту частину завершили нагородженням ветеранів кафедри почесними грамотами і вшануванням загиблих у Великій Вітчизняній війні, до університетського меморіалу пам’яті яким курсанти кафедри військової підготовки поклали квіти.

     А продовжили святкування підбиттям підсумків змагань серед збірних студентів базового університету та відокремлених підрозділів НУБіП України Ніжинського і Бережанського агротехнічних інститутів, Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О.Майнової, Ірпінського економічного коледжу, Немішаївського агротехнічного коледжу і Боярського коледжу екології і природних ресурсів, присвячених 75-річчю кафедри фізичного виховання. Нагородження переможців проводив директор ННЦ виховної роботи та соціального розвитку Д.К. Черкашин.
     А справжньою окрасою свята стали показові виступи дитячої групи секції карате Кіокушин, дівчат збірної університету з танцювальної аеробіки та представників східних бойових мистецтв.


     Свято відшуміло, і його учасники повернулися до своїх звичних тренувань, тож побажаймо їм гарних результатів!

Інформаційний відділ ННЦ виховної роботи та соціального розвитку


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook