Пройшли змагання з настільного тенісу

31 січня 2014 року

           30 січня в рамках спартакіади «Здоров’я» серед науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників структурних підрозділів НУБіП України пройшли змагання з настільного тенісу. Участь у них взяли п’ять команд, які після напруженої боротьби розташувались наступним чином. 1-ше місце посіли тенісисти природничо-гуманітарного ННІ, 2-ге - ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи, 3-тє - технічного ННІ, 4-те - ННІ лісового і садово-паркового господарства, 5-те – ННІ енергетики і автоматики.

У особистому заліку серед жінок перемогу здобула представниця природничо-гуманітарного ННІ І. Сопівник, дугою стала Т. Годун (ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи), а замкнула трійку лідерів В. Володимиренко (ННІ лісового і садово-паркового господарства).
У чоловіків трійка кращих виглядає так: 1-ше місце посів гравець команди природничо-гуманітарного ННІ Р. Сопівник, 2-ге - С. Бурко (ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи) і 3-тє – ще один представник природничо-гуманітарного ННІ Р. Тарасенко.
Нагородження проводив директор ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Д. Черкашин. Вітаємо переможців, дякуємо за гарну гру та бажаємо подальших перемог.
Прикро, що збірні деяких ННІ університету не взяли участі у змаганнях. Адже спорт об’єднує, зміцнює здоров’я і характер, розвиває терпіння і силу. Тож будьмо активнішими!
 
Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook