У НУБіП України відзначили День Соборності та Свободи України

22 січня 2014 року

           22 січня ц.р. Україна відзначила 95-ту річницю ухвалення Універсалу директорії про злуку Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину державу. Ця подія увійшла в історію як День Соборності України і офіційно відзначається з 1999 року.

У стінах Національного університету біоресурсів і природокористування України також пройшло святкування цього визначного для українців свята,на яке завітали і гості університету -  голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Ю.Ю. Курінний і його перший заступник В.А. Іванченко.
Студентська організація за підтримки ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи та кафедри культурології провела велику роботу до святкування, яке розпочалося з виконання з державного гімну України. Потім лилися пісні про Україну у виконанні учасників академічного хору кафедри культурології, студенти декламували вірші, всі бажаючі могли написати своє бачення майбутнього України на спеціально виготовленому банері. А ведучі нагадали про довгий шлях, яким ішла Україна для досягнення єдності.
Це свято уособлює віковічні прагнення нашого народу до об’єднаності, цілісності та неподільності. Боротьба українського народу за соборність своїх земель – одна із важливих сторінок нашого минулого. Саме поняття «соборність» включає в себе єдність і згуртованість. У ньому ми ясно чуємо слово «собор». І приходять на згадку слова Олеся Гончара: «Бережіть собори душ наших!» Адже такий собор душі є у кожного і берегти його - означає слідкувати за своїми думками, діями та вчинками, знати і пам’ятати свою історію…
 
Інформаційний відділ ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook