На факультеті тваринництва та водних біоресурсів НУБіП України 25 – 26 березня 2021 року успішно пройшла ювілейна 75-та науково-практична конференція!

27 березня 2021, 1:20

      У он-лайн конференції «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ТВАРИННИЦТВІ ТА РИБНИЦТВІ: НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ – ВИРОБНИЦТВО ПРОДУКЦІЇ – ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ» прийняли участь понад 130 вчених, аспірантів та студентів рідної альма-матер, а також учасники із ряду інших наукових установ України.

      Конференція розпочалася вітальним словом декана факультету тваринництва та водних біоресурсів Вадима Кондратюка, а відкрив конференцію начальник науково-дослідної частини НУБіП України Володимир Отченашко. Модератором конференції виступив директор науково-дослідного інституту технологій та якості продукції тваринництва НУБіП України Іван Чумаченко.

      У секціях конференції: довкілля та екологічні проблеми; аквакультура, гідробіологія та іхтіологія, генетика, розведення та біотехнологія тварин; годівля тварин та технологія кормів; технології виробництва продукції тваринництва; інноваційні технології переробки продовольчої сировини, якості і безпеки продукції АПК виступили понад 80 доповідачів.

      Свої наукові доповіді представили кращі студенти факультету, усі слухачі аспірантури, шановні кандидати та доктори наук. Під час виступів аспірантів пролунали слова підтримки, конструктивної критики та настанови від вчених Університету та гостей заходу, що надало молодим вченим мотивацію у ведені подальшої науково-дослідної роботи.

      Ювілейна 75-та конференція була насичено та проведена в он-лайн режимі, проте увесь науково-педагогічний, аспірантський, та студентський колектив факультету тваринництва та водних біоресурсів має надію у наступному році вже на 76-й конференції зустрітися в стінах рідного Університету для очного спілкування, обміну досвідом та розвитку вітчизняної науки на честь і славу Національного університету біоресурсів та природокористування України.

Голова ради молодих вчених факультету
тваринництва та водних біоресурсів
Наталія Грищенко

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook