Наукова бібліотека НУБіП: чим можемо допомогти?

19 жовтня 2020 року

   Цієї осені наукова бібліотека зустрічала першокурсників дещо пізніше, ніж завжди – в кінці вересня. І, зважаючи на умови адаптивного карантину, який продовжено до 31 грудня, та змішану форму навчання, книгозбірня, як один з активних учасників освітнього процесу в університеті, розпочала інтенсивну роботу з першачками: запис до бібліотеки, видача навчальної літератури.
   Особливу увагу бібліотекарки приділяли проведенню занять з інформаційної культури. Була розроблена цікава та інформативна презентація «Наукова бібліотека НУБіП. Чим можемо допомогти?».

    Під час занять ми розповідали про фонди навчальної літератури, електронні ресурси та різноманітність послуг бібліотеки, зокрема і он-лайн.

   Академічна доброчесність та академічний плагіат – важлива тема для першокурсників. Адже, розпочинаючи академічне навчання, необхідно знати та дотримуватись етичних принципів і правил, що визначені Законом України «Про освіту». Тож, під час занять з інформаційної культури, ми розповідали про базові цінності академічної доброчесності та як бібліотека може допомогти бути доброчесним у навчанні.

   Після занять студенти отримали пам’ятки, що містять інформацію про всі електронні ресурси книгозбірні та он-лайн послуги.
   Загалом, бібліотечні заняття з інформаційної культури відвідали студенти з різних факультетів університету.

   Щиро дякуємо за співпрацю Олександру Новаку, доценту кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського, Зіновію Ружило, декану факультету конструювання та дизайну, Олені Наумовській, доценту кафедри екології агросфери та екологічного контролю, Анні Сальниковій, старшій викладачці
кафедри загальної екології та безпеки життєдіяльності, Олені Башті, доценту кафедри фітопатології ім. акад. В.Ф. Пересипкіна, Василю Бочкову, доценту кафедри генетики, розведення та біотехнології тварин, Василю Мартишко доценту кафедри сільськогосподарських машин та системотехніки ім. акад. П.М. Василенка, Нікітіну Анатолію, доценту кафедри транспортних технологій та засобів у АПК, Олегу Марусу, заступнику декана факультету конструювання та дизайну.
   І хоча зараз першокурсники вже перейшли на он-лайн навчання, вони все ж встигли відчути себе частиною університетської спільноти та стати повноцінними користувачами наукової бібліотеки.

    На разі нагадуємо, що наукова бібліотека залишається завжди на зв’язку і готова допомагати своєму читачу знаходити якісну та достовірну інформацію в будь якому форматі.

Неллі Маркова-Пипко,
заступниця директорки наукової бібліотеки

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook