Підсумовуємо результати І туру Всеукраїнської олімпіади: 909 майбутніх випускників середніх шкіл виявили бажання покращити свої можливості вступу до НУБіП України

22 квітня 2020 року
     Цього року державну підсумкову атестацію складатимуть 346 тисяч випускників середніх шкіл України, з яких, за даними Українського центру оцінювання якості освіти, більше 90 % осіб зареєструвались для здачі зовнішнього незалежного оцінювання. Ситуація втішає, адже вагома частка випускників, що творитимуть майбутнє нашої країни, планують підвищувати свій рівень освіти, продовживши навчання у закладах вищої освіти.

     Побудований на принципах студентоцентризму, освітній процес у НУБіП України створює всі необхідні умови для професійної та особистісної реалізації здобувачів освіти. Поряд з цим, керівництво університету успішно реалізовує програму підтримки абітурієнтів, надаючи їм можливість використати шанс навчатися у провідному науково-дослідницькому університеті країни, здобувши якісну фахову підготовку.
     Яскравим цьому прикладом є проведення Всеукраїнської олімпіади для випускників середніх шкіл, яка дає унікальну можливість отримати до 20 додаткових балів до сертифікатів ЗНО і є вирішальною при вступі на місця державного замовлення.

     17 квітня успішно фінішував перший дистанційний тур Олімпіади. 909 осіб (а це на 217 учасників більше, ніж минулого 2019 року) виявили бажання покращити свій конкурсний бал, надіславши виконані завдання з відповідних навчальних предметів, які передбачені на певну спеціальність правилами прийому на 2020 рік.
     Найактивніше себе проявили учні з Київської області (247 осіб), міста Києва (236 особи), Черкаської (74 особи), Житомирської (58 осіб) та Чернігівської (55 осіб) областей.

     Більшість учасників Олімпіади виконали завдання з декількох навчальних предметів, які планують здавати під час зовнішнього незалежного оцінювання. Приймальною комісією зареєстровано 1556 робіт, серед яких найпоширенішими виявились біологія (455 робіт), українська мова і література (371 робота), математика (296 робіт).

     617 абітурієнтів, а це більша половина учасників Олімпіади, вже визначилися з майбутнім фахом. Найбільшою популярністю користуються спеціальності гуманітарно-педагогічного факультету, факультету тваринництва та водних біоресурсів, факультету харчових технології та управління якістю продукції АПК (у співвідношенні до державного замовлення).

 

Факультет /спеціальність

Держзамовлення

Кількість учасників олімпіади

% до державного замовлення

ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

-    Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

-    Теплоенергетика

-    Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології

 

82

48

 

6

28

29

35

ННІ лісового і садово-паркового господарства

-    Лісове господарство

-    Садово-паркове господарство

-    Деревообробні та меблеві технології

111

 

63

36

12

68

61

Агробіологічний

-    Агрономія

-    Садівництво та виноградарство

156

142

14

110

71

Гуманітарно-педагогічний

-    Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології)

11

11

39

354

Захисту рослин, біотехнологій та екології

-    Біотехнології та біоінженерія

-    Екологія

-    Захист і карантин рослин

148

41

57

50

90

61

Землевпорядкування

-    Геодезія та землеустрій

47

47

37

78

Конструювання та дизайну

-    Галузеве машинобудування

-    Будівництво та цивільна інженерія

69

47

22

46

67

Механіко-технологічний

-    Агроінженерія

-    Транспортні технології (на автомобільному транспорті)

76

50

26

50

66

Тваринництва та водних біоресурсів

-    Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

-    Водні біоресурси та аквакультура

112

72

 

40

110

98

Харчових технологій та управління якістю продукції АПК

-    Харчові технології

42

 

42

38

90

Всього

854

617

72

     Наразі завершується перевірка останніх надісланих робіт. Списки учасників Олімпіади, які отримали 75 балів і більше, будуть оприлюднені 24 квітня на сайті університету у розділі Олімпіада.

     У зв’язку із запровадженими карантинними заходами на території України, умови та дата проведення другого туру узгоджуються, та згодом будуть особисто повідомлені усім, хто успішно подолав бар’єр у 75 балів.

     Висловлюємо щиру подяку усім учасникам Олімпіади, які у нині непростій ситуації, коли потрібно у кардинально швидкий період опановувати інформаційно-комунікаційні технології в освіті, адаптовуючись до онлайн-навчання, виявили бажання і докладають максимальних зусиль, щоб успішно пройти вступну кампанію 2020 року.

Бажаємо успіхів та підтримуємо на шляху до здобуття обраного фаху!

Лариса Коропець,
відповідальний секретар приймальної комісії

 

 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook