Урочистості до Дня Соборності України

22 січня 2020 року

      Для українського народу 22 січня – важлива дата, що символізує неподільність українських земель і солідарність українського народу.

22 січня 1919 року на Софіївській площі Києва відбулася церемонія возз’єднання УНР і ЗУНР, проголошена постанова УНР, та зачитаний текст універсалу Директорії із правами і свободами об’єднаних республік.

Студенти та педагогічні працівники Ірпінського економічного коледжу НУБІП України взяли участь у святковому зібранні біля пам’ятника Тарасові Шевченку на центральній площі міста. Урочиста атмосфера свята доповнювалася використанням атрибутів національної символіки, виконанням патріотичних пісень, вшануванням пам’яті героїв усіх поколінь. Завершились урочистості спільним виконанням Гімну України та покладанням квітів до пам’ятника Кобзареві.

Студенти 3-го курсу економічного відділення у коледжі провели до свята короткий, але змістовний тематичний флешмоб.

У цей знаменний день щиро зичимо всім громадянам України злагоди й миру, родинного щастя, міцного здоров'я, звершення життєвих задумів. Це свято переконує, що усі ми - діти однієї великої України і бажаємо жити у згоді і злагоді. Нехай цей день принесе у кожен дім добробут, віру та надію у прекрасне майбутнє України!

Єднаймося для розвитку нашої України!

Слава Україні!

Слава її Героям!

Андрій Сиротенко,

заступник директора з виховної роботи

 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook