23.10.2012 року на засіданні вченої ради університету урочисто вручено нагороди

24 жовтня 2012 року
Дипломом учасника Міжнародного науково-технологічного форуму «Наука. Інновації. Технології –2012» за активну участь та за розвиток наукових досліджень в Україні нагроджено Національний університет біоресурсів і природокористування України
 
Дипломом учасника 9-ї спеціалізованої виставки «Овочі та фрукти України» відзначений Національний університет біоресурсів і природокористування України, два його НДІ - рослинництва, ґрунтознавства та сталого природокористування та рослинництва, екології і біотехнологій, чотири кафедри - технології зберігання, переробки та стандартизації продукції рослинництва ім. проф. Б.В. Лесика, овочівництва, садівництва, закритого ґрунту та науковці - Наумовська Олена Іванівна, Бондарь Валерія Іванівна, Мокрієнко Володимир Анатолійович, Макаренко Наталія Анатоліївна і професор Мельничук Максим Дмитрович.
Дипломом I ступеня «Фестивалю студентської науки - 2012» нагоджено гуртки  теорії держави і права (ННІ земельних ресурсів та правознавства), фітодизайну (ННІ лісового і садово-паркового господарства), молекулярної біології (ННІ рослинництва, екології і біотехнології); ІІ ступеня - ветеринарно-санітарної експертизи (ННІ ветеринарної медицини та якості і безпеки продукції тваринництва),  «Соцінформ» (природничо-гуманітарний ННІ), «Кругозір бухгалтера» (Ніжинський агротехнічний інститут), дослідження сучасних тенденцій переробки риби та морепродуктів (УкрННІ якості біоресурсів та безпеки життя) та гурток кафедри лісового менеджменту (ННІ лісового і садово-паркового господарства).
Дипломи ІІІ ступеня дісталися гурткам «Технолог» (ННІ рослинництва, екології і біотехнології), «Споживач» (Ірпінський економічний коледж), технології виробництва яєць і м’яса птиці (ННІ тваринництва та водних біоресурсів), «Проблеми правовідносин у сфері біотехнологій» (ННІ земельних ресурсів та правознавства), «Надійність технологічних систем» (технічний ННІ) і «Сучасні тенденції розвитку менеджменту» (ННІ бізнесу).
 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook