Ніжинський агротехнічний інститут та Ніжинський агротехнічний коледж з робочим візитом відвідав ректор НУБіП України Станіслав Ніколаєнко

15 серпня 2019 року
м. Ніжин, вул. Шевченка, 10

15 серпня до Ніжинського агротехнічного інституту та Ніжинського агротехнічного коледжу з робочим візитом завітав ректор Національного університету біоресурсів і природокористування Станіслав Ніколаєнко, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор.

На зустрічі також були присутні голова Ніжинської районної державної адміністрації Вячеслав Івашин та представник бізнесу – директор ПСП "Пісківське" Валерій Колоша.

Директор інституту Василь Лукач та директор коледжу Олена Литовченко доповіли Станіславу Миколайовичу про підготовку до нового навчального року, результати роботи приймальних комісій, плани з відзначення 125-річчя навчального закладу.

Так, у 2019 році інститутом повністю виконано державне замовлення, причому кількість вступників, зарахованих за ОС "Бакалавр" на основі ПЗСО, порівняно з минулим роком збільшилася майже на 40%. Нажаль, кількість бюджетних місць для вступників на бакалаврат на базі технікумів і коледжів менша, ніж в минулому році, але керівництво університету за безпосередньої участі Станіслава Миколайовича робить все можливе для її збільшення.

У той же час ліцензійний обсяг за ОС "Магістр" зі спеціальності "Агроінженерія" заповнено на 100%, зі спеціальності "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" на 73%; кращі 11 випускників бакалаврату за цією спеціальністю вступили до магістратури НУБіП України.

Коледж в 2019 році отримав більше державне замовлення, здійснивши перший набір студентів за ОС "Бакалавр" за скороченим терміном навчання. За денною формою навчання в цілому зараховано 170 вступників. За результатами вступної компанії відбулося збільшення контингенту студентів коледжу на 14%. До університету на навчання вступило 22 випускника коледжу.

Ректор ознайомився з ходом робіт в навчальних аудиторіях другого поверху центрального корпусу, де проходить капітальний ремонт практично всіх кабінетів; планами з облаштування сходової клітини та поточного ремонту першого поверху коледжу. Виконання цих робіт дозволить студентам вже з вересня займатися в теплих і затишних аудиторіях.

У гуртожитку коледжу завершується капітальний ремонт кухні та кімнати для умивання на 3 поверсі, таким чином вже оновлені всі приміщення загального користування в гуртожитку (санвузли, кухні, кімнати для умивання, душова); ідуть ремонти в кімнатах для першокурсників, частково закуплені меблі.

   

   

Під час огляду вже створених нових лабораторій хімії; агрохімії, ґрунтознавства та безпеки ґрунтів; аналізу якості насіннєвого матеріалу; електротехнологій в аграрному виробництві; точного землеробства Станіслав Миколайович ознайомився з основними напрямами наукової роботи викладачів, результатами роботи студентських наукових гуртків та кращими магістерськими проектами студентів.

У ході бесіди керівництво інституту доповіло про стан готовності навчально-науково-виробничого підрозділу до посівної кампанії, урожайність кукурудзи на зерно, підготовку тваринницьких приміщень до зимово-стійлового періоду.

   

Ректор оглянув і музейний комплекс інституту: музей Гідності та пам’яті, який передає ключові моменти становлення державності та незалежності України; музей історії навчального закладу, що охоплює доленосні сторінки від 1895 року і ремісничого училища до сучасного закладу вищої освіти; музей хліба, який створюється саме зараз.

   

На завершення завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Олександр Сидорович провів для гостей екскурсію історичним центром міста.

Висловлюємо вдячність ректору університету Станіславу Миколайовичу Ніколаєнку за підтримку, турботу та постійний захист інтересів аграрних закладів освіти.

Ірина Демчук,
заступник директора з навчально-виховної роботи

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook