ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та спеціальності «Автоматизоване управління технологічними процесами»

24 квітня 2012, 10:00
кафедра АіРС

З 23 по 27 квітня на кафедрі автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та спеціальності «Автоматизоване управління технологічними процесами». Початку роботи передувало пленарне засідання за участю заступника голови оргкомітету Решетюка В.М., директора НДІ Електроенергетичних систем Береки О.М., голови мандатної комісії Шворова С.А., голови та членів журі Болбота І.М., Заєць Н.А., Штепи В.М., Кишенька В.Д., Богдановського М.В., Кінчура О.Ф. На засіданні зібрались також найкращі студенти-автоматники разом із керівниками делегацій з 8 профільних вузів України: Національний університет біоресурсів і природокористування України (м. Київ), Національний університет харчових технологій (м. Київ), Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне), Київський національний університет будівництва і архітектури, Донецький національний технічний університет, Житомирський національний технологічний університет, Севастопольський національний технічний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки. Молодим фахівцям було сказано чимало позитивних слів та рекомендовано головне – максимально повно показати свої набуті знання.

Переможцями 2-го етапу олімпіади з напряму «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» стали :
Перше місце: Джадан Євген Васильович (Національний Університет біоресурсів і природокористування України);
Друге місце: Кляповський Іван Миколайович (Національний університет водного господарства та природокористування);
Третє місце: Лєтошко Ольга Ігорівна (Житомирський державний технологічний університет).

Переможцями 2-го етапу олімпіади зі спеціальності «Автоматизоване управління технологічними процесами»
Перше місце: Чернов Ігор Ігоревич (Національний Університет біоресурсів і природокористування України).
Друге місце: Воробей Сергій Валерійович (Житомирський державний технологічний університет);
Третє місце: Василенко Олександр Віталійович (Донецький національний технічний університет).

Зичимо усім учасникам олімпіади натхнення та успіхів в обраній ними спеціальності, що стрімко розвивається змінюючи на краще життя суспільства та навколишній світ.

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook