Візит делегації НУБіП України до Єльського університету та університету штату Вермонт, США

6 лютого 2012 року
22 – 29 січня 2012 р. на запрошення Єльського університету та університету штату Вермонт делегація НУБіП України в складі ректора академіка Мельничука Д.О. (голова делегації), директора ННІ лісового і садово-паркового господарства професора Лакиди П.І. та доцента кафедри лісівництва Зібцева С.В. відвідала Єльський університет та університет штату Вермонт (США) з метою підписання угод про співпрацю з цими університетами, обговорення напрямків та змісту спільних наукових та освітніх програм у короткостроковій та довгостроковій перспективі, та обговорення можливості створення міжнародної програми «Магістр лісових наук».
Під час візиту академіком Д.Мельничуком була проведена відкрита лекція на тему: «Transitions in Intellectual and Technological needs in Ukraine: impact on university and Ukraine’s traditional economic strengths». Також, делегація взяла участь у круглому столі «Роль лідерства у розвитку освіті та науки». Окрім цього, для підготовки фільму щодо результатів спільного проекту «Зниження ризику лісових пожеж у зоні відчуження» нашою делегацією було надано інтерв’ю стосовно даної проблеми.
 
Основними здобутками візиту стали:
  
       Підписання угоди про співпрацю з факультетом лісівництва та екологічних досліджень та Глобальним інститутом сталого управління лісами Єльського університету;
       Підписання угоди з факультетом довкілля та природних ресурсів Університету штату Вермонт.
 
Під час візиту досягнуто домовленість про можливість підписання угоди про співпрацю між НУБіП та факультетом менеджменту Єльського університету, а також угоди про співпрацю з факультетом сільського господарства та наук про життя університету штату Вермонт. Обговорено можливість створення спільного регіонального Міжнародного науково-освітнього Центру з Єльським університетом в НУБІП України та перспективи організації програм обміну викладачами і студентами та проведення спільних наукових проектів з університетом штату Вермонт.

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook