МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ІННОВАЦІЙНИЙ ФОРУМ «СЕЛО ХХІ СТОЛІТТЯ»

5 грудня 2011 року
5 грудня 2011 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України розпочав свою роботу Міжнародний науково-інноваційний форум «СЕЛО ХХІ СТОЛІТТЯ».
Засідання відкрив ректор НУБіП України академік Д.О. Мельничук, він привітав учасників форуму та виступив з доповіддю «Роль, завдання та цілі форуму як новітньої системи реформування та розвитку університетів в Україні». Далі слово мав голова правління Національного центру з питань продовольчої і аграрної політики США професор Стенлі Джонсон, тема його доповіді – «Перспективи інноваційно-інвестиційної моделі співпраці установ США з Україною». Також до учасників форуму звернулися Директор Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських  територій І.М. Синявська, аташе з питань сільського господарства Посольства США в Україні Ренделл Хаггер та аташе з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів Мейвес Брауер.

     На форумі науковцями Національного університету біоресурсів і природокористування України та університетів-партнерів були представлені міжнародні науково-інноваційні та інвестиційні проекти, які планується розвивати на базі навчально-дослідних господарств  НУБіП України

- "Екологічного та органічного землеробства «Євросело ХХІ – століття"
-  "Зниження ризику транскордонного переносу радіонуклідів внаслідок великих радіаційних лісових пожеж".
- "John Deere Україна – НУБіП України сучасність і майбуття"

- "Відновлення молочного скотарства в Україні із використанням сучасних біотехнологічних методів".

- «Использование данных ДЗЗ для агромониторинга и природопользования» тощо.

 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook