Збори представників команд змагань з волейболу (жінки) за програмою Спартакіади студентів НУБіП України 2018-2019 навчального року

23 жовтня 2018 року
навчальний корпус №9, кафедра фізичного виховання

5 листопада 2018 року (понеділок) о 15:00 у навчальному корпусі №9 на кафедрі фізичного виховання відбудуться збори представників команд учасниць змагань з волейболу серед жіночих команд за програмою 62-ої спартакіади студентів НУБіП України 2018-2019 навчального року.

Головний суддя змагань з волейболу Микола Вишневський, старший викладач кафедри фізичного виховання, відповідальний за підготовку жіночої і чоловічої збірних команд студентів НУБіП України з волейболу.

Порядок денний зборів:

-          оголошення формату турніру;

-          жеребкування команд;

-          оголошення терміну початку турніру і розкладу ігор на перші ігрові дні;

-          додаткова інформація з організації і проведенні турніру.

Форма заявки на участь у змаганнях спартакіади студентів НУБіП України розміщена на сторінці сайту НУБіП України Спорт/Положення про змагання, бланки заявок:  https://nubip.edu.ua/node/3318. Заявка подається головному судді змагань на зборах представників команд або до першої гри команди.
Учасники. У спартакіаді студентів НУБіП України беруть участь студенти, слухачі магістратури, аспіранти денної форми навчання, випускники магістратути, аспірантури поточного навчального року.

В’ячеслав  Пархоменко,

головний секретар спартакіади студентів НУБіП України

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook