James Brown Quaye: мої враження про моє студентське життя в НУБіП України

28 вересня 2018 року
      Протягом чотирьох років я навчався в НУБіП України на агробіологічному факультеті.
     Це було спокійне і розмірене нормальне студентське життя на кампусі, доки на моєму 3-му році я не зустрічав АГРОХІМІЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ (кафедра агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна).
  

      Для мене це не просто кафедра, це була сім'я, тут було щось дуже унікальне з приводу викладачів і професорів цього відділу. Я відчував любов, що викладачі та професори приділяли багато часу для студентів, адже для мене вони дійсно виділяли додатковий час. Книги, які я мав купити, мені дали безкоштовно, щоб мотивувати мене навчатися. Це було дуже особливо для мене. Я дійсно відчував себе комфортно у їхньому колі, як ніби я з родиною. Доцент Надя Бордюжа, дякую їй - вона мала багато терпіння для мене, я міг просто підійти в її кабінет без попередніх повідомлень, і вона все одно встигала мені пояснити необхідні речі. Це було дивовижно. Вона керувала мною добре під час виконання мого диплому.       

     Професор Анатолій Бикін – людина, котра, незважаючи на свій напружений графік, була дуже доброзичливою і мала достатньо часу для всіх студентів. Співробітник лабораторії, якій я зобов'язаний, допомогла мені на лабораторних годинах і порадила мені багато чого. І вона полюбляє жартувати зі студентами (вона завжди посміхається).