27 – 29 жовтня 2011 р. відбулася Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Актуальні проблеми наук про життя та природокористування»

2 листопада 2011 року
Завершила свою роботу Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми наук про життя та природокористування». Конференція відзначилась своєю масштабністю щодо кількості учасників - близько 250 чоловік.
На урочистому відкритті та пленарному засіданні виступили такі почесні гості: перший проректор з навчально-виховної та організаційної роботи, професор Лисенко В.П., директор ННІ рослинництва, екології та біотехнології, професор Мельничук М.Д., начальник НДЧ,  к.с.-г.н. Білоус А.М., директор НДІ електроенергетичних систем Берека О.М., директор НДІ здоров`я тварин Недосєков В.В.та ін.
Під час конференції обговорювались актуальні питання біоекономіки в умовах глобалізації; рослинництва, екології і біотехнології; лісового і садово-паркового господарства на засадах екологічно орієнтованого лісівництва (ЕОЛ); якості та безпеки продукції АПК: сучасний стан, проблеми та перспективи; енергоефективності в агропромисловій та прориродоохоронній сферах; земельних відносин в ринковому середовищі; технічних проблем сучасного Європейського села ХХІ століття; гуманістичного виміру наук про природу та природокористування; інформаційних технологій в природокористуванні та перспектив та проблем розвитку державного управління, інноваційної діяльності та Extension в Україні.

         Під час роботи конференції працювали 15 секцій, на яких виступили всі учасники. Після конференції всі учасники та почесні гості взяли участь у посадці алеї дерев.


Реєстрація учасників
Вітальне слово до учасників конференції Першого проректора з навчально-виховної і організаційної роботи, професора Лисенка В.П.
Виступ директора навчально-наукового інституту рослинництва, екології та біотехнології, професора Мельничука М.Д.
Виступ представника агрохолдингу "МРІЯ"
Посадка дерев учасниками конференції
Посадка дерев учасниками конференції
Посадка дерев учасниками конференції
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook