Кормовиробництва, меліорації і метеорології

Адреса: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 13, навчальний корпус № 4, кімн. 60,63.

Тел.: (044) 527-85-15

Електронна пошта: [email protected]

Завідувач кафедри:
Демидась Григорій Ілліч

Академік АН ВО України, Заслужений працівник сільського господарства України, Відмінник освіти України, доктор сільськогосподарських наук, професор

 

 Буклет кафедри

Кафедра є однією з провідних випускових кафедр агробіологічного факультету, яка вдало поєднує навчальну та науково-дослідну роботу з виробництвом.  Науково-методична діяльність кафедри, неухильний розвиток ідей науково-педагогічного колективу та творчі задуми щодо вдосконалення навчально-методичного процесу і наукових досліджень сприяють розвитку вищої сільськогосподарської освіти в Україні, підготовці висококваліфікованих фахівців сільськогосподарського виробництва та виконанню державних замовлень з наукового обслуговування галузі кормовиробництва.

  Основне призначення кафедри – набуття випускниками НУБіП України кваліфікованої підготовки з питань забезпечення тваринницької галузі високоефективними кормами та сировиною для їх виготовлення, а також технічного забезпечення, контролю та оптимального керування меліоративними і метеорологічними процесами в сільськогосподарському виробництві.

Колектив кафедри кормовиробництва, меліорації і метеорології, 2017р.

 

На сьогодні на кафедрі працюють
професор Г.І. Демидась, доценти: П.У. Ковбасюк, В.П. Коваленко, О.А. Скриник, А.В. Ярош, старші викладачі: Л.М. Бурко, І.В. Свистунова,
О.В. Ярмоленко, асистент Л.Ю. Горбатенко.
  Кафедра кормовиробництва, меліорації і метеорології бере свій початок із реорганізованої кафедри меліорації і агрометеорології, заснованої ще в 1967 р. Першим завідувачем кафедри був М.О. Бєсєднов – відомий вчений-меліоратор з питань вторинного засолення земель. 
    У 1973 р. на базі кафедри меліорації та агрометеорології, згідно наказу № 389 К від 25 вересня, була створена кафедра меліорації та луківництва, яку очолив доктор сільськогосподарських наук, професор В.І. Мойсеєнко. У цей же час на кафедрі починає викладатися дисципліна «Кормовиробництво» і ведеться робота з розробки основ інтенсифікації галузі, у зв’язку з чим виникла наукова та виробнича потреба реорганізації кафедри і в 1989 р. її перейменовано в кафедру кормовиробництва та сільськогосподарської меліорації.
   Протягом 1994-1997 рр. кафедрою завідував доктор сільськогосподарських наук, професор А.М. Фомічов – автор кількох сортів кормових буряків, науковий керівник 13 кандидатів наук.
  З 1998 р. до 2004 р. колектив кафедри очолювала кандидат сільськогосподарських наук, доцент Л.М. Єрмакова – відомий фахівець у галузі кормовиробництва.
   На базі кафедри кормовиробництва та сільськогосподарської меліорації в 2002 р. згідно з наказом ректора університету від 6 вересня 2002 р. № 370 була створена кафедра меліорації, якою впродовж 2002 – 2007 рр. завідував доктор технічних наук, професор, академік НААН України М.І. Ромащенко. У 2004 р. шляхом об’єднання кафедри рослинництва та частини кафедри кормовиробництва і сільськогосподарської меліорації (напрям-«Кормовиробництво») створена кафедра рослинництва та кормовиробництва.
 Із 2011 р. згідно з наказом від 20.06.2011 р. №546 створена кафедра кормовиробництва і меліорації, яку успішно очолив доктор сільськогосподарських наук, професор Г.І. Демидась. Протягом 2012-2015 рр. в.о. завідувача кафедри був кандидат сільськогосподарських наук, доцент В.П. Коваленко.
   У 2014 р., згідно наказу № 227 від 28 лютого, кафедру кормовиробництва і меліорації перейменовано на кафедру кормовиробництва, меліорації і метеорології, очільником якої, згідно наказу № 550 від 29 квітня 2015 р., є академік АН ВО України, Заслужений працівник сільського господарства України, доктор сільськогосподарських наук, професор Г.І. Демидась.   

Новини

4 липня 2019

День поля 2019

7 березня 2019

АгроВесна 2019

Всі новини

22 листопада 2018
кафедра кормовиробництва, меліорації і метеорології

Ми пам'ятаємо

9 листопада 2018
кафедра кормовиробництва, меліорації і метеорології

Заговори, щоб я тебе побачив

8 грудня 2015
кафедра кормовиробництва, меліорації і метеорології

Нове видання кафедри

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)