Команда механіко-технологічного факультету перемогла у військово-спортивних змаганнях «Патріот НУБіП України» з нагоди «Дня захисника України»

13 жовтня 2017 року

     Напередодні Дня захисника України в університеті були проведені військово-спортивні змагання «Патріот НУБіП України» серед збірних команд факультетів, ННІ.

     Змагання проходили з 12 військово-прикладних видів спорту.
     Місця в окремих видах програми змагань розподілились таким чином:

1. Неповне розбирання, збирання АК:
І місце – команда факультету аграрного менеджменту
ІІ місце – команда факультету захисту рослин, біотехнологій і екології
ІІІ місце – команда механіко-технологічного факультету

В особистих змаганнях переможцями стали:
Козій Богдан з факультету аграрного менеджменту
Ільїна Віра з факультету захисту рослин, біотехнологій і екології

2. Спорядження магазина АК набоями:
І місце – команда факультету аграрного менеджменту
ІІ місце – команда агробіологічного факультету
ІІІ місце – команда факультету конструювання і дизайну

В особистих змаганнях переможцями стали:
Сидоров Владислав з факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК
Мазурець Анна з факультету захисту рослин, біотехнологій і екології

3. Стрільба з малокаліберної гвинтівки:
І місце – команда факультету захисту рослин, біотехнологій і екології
ІІ місце – команда ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження
ІІІ місце – команда факультету конструювання і дизайну

В особистих змаганнях переможцями стали:
Комиз Юрій з ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження
Мазна Ольга з факультету захисту рослин, біотехнологій і екології

4. Одягання загальновійськового захисного комплекту:
І місце – команда механіко-технологічного факультету
ІІ місце – команда факультету аграрного менеджменту
ІІІ місце – команда гуманітарно-педагогічного факультету

В особистих змаганнях переможцями стали:
Жеведь Максим з ННІ лісового і садово-паркового господарства
Рижа Руслана з факультету аграрного менеджменту

5. Надання першої медичної допомоги:
І місце – команда факультету ветеринарної медицини
ІІ місце – команда юридичного факультету
ІІІ місце – команда ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

В особистих змаганнях переможцями стали:
Царук Андрій та Камінська Катерина з факультету ветеринарної медицини

6. Підтягування на перекладені (комплексна силова вправа):
І місце – команда економічного факультету
ІІ місце – команда механіко-технологічного факультету
ІІІ місце – команда тваринництва та водних біоресурсів

В особистих змаганнях переможцями стали:
Томашевський Владислав з економічного факультету
Гаврилко Аліна з механіко-технологічного факультету

7. Штовхання гир 2х24 кг:
І місце – команда факультету ветеринарної медицини
ІІ місце – команда механіко-технологічного факультету
ІІІ місце – команда факультету конструювання і дизайну

В особистих змаганнях переможцями стали:
Короткий Олександр та Короткий Василь з факультету ветеринарної медицини

8. Армреслінг:
І місце – з факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК став Коломієць Сергій

9. Кидання гранати на влучність:
І місце – команда факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК
ІІ місце – команда агробіологічного факультету
ІІІ місце – команда механіко-технологічного факультету

В особистих змаганнях переможцями стали:
Савчук Дмитро з факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК
Соколовська Валерія з агробіологічного факультету

10. Кидання гранати на дальність:
І місце – команда факультету конструювання і дизайну
ІІ місце – команда ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження
ІІІ місце – команда економічного факультету

В особистих змаганнях переможцями стали:
Хаєцький Антоній з факультету конструювання і дизайну
Стасюк Наталія з економічного факультету

11. Перетягування канату:
І місце – команда агробіологічного факультету
ІІ місце – команда факультету аграрного менеджменту
ІІІ місце – розділили команди ветеринарного факультету та факультету тваринництва та водних біоресурсів

12. Комбінована естафета:
І місце – команда ННІ лісового і садово-паркового господарства
ІІ місце – команда агробіологічного факультету
ІІІ місце – команда ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

Загальний результат змагань

І місце – команда механіко-технологічного факультету
ІІ місце – команда агробіологічного факультету
ІІІ місце – команда факультету конструювання і дизайну

Повні командні результати змагань розміщені за посиланням: командні результати військово-спортивних змагань "Патріот НУБіП України"

Анатолій Есаулов,
кафедра військової підготовки

 Фотозвіт:

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook