Київський регіональний етап Студентської баскетбольної ліги України 2017 серед чоловічих команд

21 березня 2017, 10:07
м. Київ, Київський коледж зв’язку

Третій ігровий день Студентської баскетбольної ліги Київського етапу, дивізіону Б, пройшов для баскетболістів НУБіП України. Вже стало приємною традицією бачити позитивні результати нашої збірної, яка вже третю гру поспіль виграє з різницею у рахунку більше 30 очок.
У третьому турі аграрії вибороли перемогу з рахунком 91-59 над молодою та амбітною командою Київського коледжу зв’язку, проте не все так гарно починалося для збірної аграрного ВУЗу. Перша половина гри проходила в рівній та запеклій боротьбі, і жодній команді не вдавалося
вийти вперед у рахунку більше ніж на кілька очок. Молоді зв’язківці штурмували кошик суперника швидкими атаками, а підопічні Хотенцевої методично на класі розігрували затяжні комбінації. Така ситуація протрималась до кінця першої половини гри, а команди пішли на перерву за рівного рахунку 31-31.
Після зміни тактики команда Київського коледжу зв’язку намагалася переломити хід зустрічі на свою користь, та влучні настанови тренера Національного університету на початку третьої чверті, що супроводжувались імпровізаційною грою наших баскетболістів, схилили шальки терезів на користі аграріїв. Поодинокі намагання команди-зв’язківців не давали ніяких результатів. На що отримували у відповідь влучні атаки з під кошика. Постійно зростаюча перевага у рахунку ще на початку четвертої чверті зняла питання щодо переможця гри. Останні ж хвилини зустрічі були перетворені на формальність, яка в кінці гри зафіксувала чергову перемогу Національного університету біоресурсів та природокористування України.
Наступна гра відбудеться 22 березня в спортивному комплексі Національного медичного університету імені. О.О. Богомольця проти збірної Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Більше інформації та календар ігор турніру можна переглянути на сайті Федерації баскетболу України fbu.ua.

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015