Наукові інформаційні ресурси

З метою забезпечення доступу науковців університету до світових баз даних наукових публікацій, збільшення показника цитування на наукові публікації викладачів та співробітників НУБіП України з мережі університету відкрито доступ до авторитетних джерел наукової інформації зі сфери агронаук.

Серед таких джерел:

  • Портал доступу до наукових публікацій AGORA - http://www.aginternetwork.net/ та інші ресурси FAO в мережі Інтернет: портал FAO (http://www.fao.org), статистичні ресурси, публікації депозитарного фонду, тематичні мережі FAO, Agroweb, AGRIS/CARIS (за паролем доступу звернутися до наукової бібліотеки).
  • Світові інформаційні ресурси та бази даних, об'єднаних у мережі "УРАН" - http://uran.net.ua/~ukr/frames-biblio.htm. «Уран» охоплює різні галузі природничих наук: фізику, електронну інженерію, зв'язок, комп'ютерні науки, інформаційні і виробничі технології, матеріалознавство, океанографію, обчислювальну математику, атомну енергетику, науки про довкілля, геофізику, нанотехнології, біомедичні технології та біофізику.
  • Тестовий доступ до платформи OvidSP - http://ovidsp.ovid.com/autologin.html, яка забезпечує повний пошук усіх доступних ресурсів у базах даних: Cab Abstracts, Biotechnology Abstracts, BIOSIS/Bio. Abs., Medline, Embase, Zoological Record, FSTA, Agricola, Agris, Tropag&Rural.

Науковий журнал «Наукові доповіді НУБіП України»
Міжнародний електронний журнал "Біоресурси Землі та якість життя"

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook