Факультет аграрного менеджменту – ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет»: співпраця триває

13 червня 2016 року

     Рік тому між факультетом аграрного менеджменту і ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет» підписано угоду про співпрацю. З цієї нагоди відбулася робоча зустріч декана Анатолія Остапчука, завідувача кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі Ярослави Ларіної і фахівця підрозділу навчання Асі Савченко та керівника людських ресурсів «Ашан Кільцева» Сергія Раєвського. Основна її мета – посилення практичної складової навчального процесу, зокрема, за рахунок проходження студентами виробничої практики.

     Нагадаємо, що минулого літа студенти третього курсу факультету під час практики в «Ашан» вивчали передовий досвід компанії, а результатом її завершення стало написання звіту та захист перед керівництвом компанії і кафедрою маркетингу та міжнародної торгівлі. Цьогоріч на аналогічну практику поїдуть ще декілька студентів третього курсу.

     На зустрічі обговорено також можливості виробничого стажування ще й викладачів. Представники обох сторін розглянули графіки проходження практики та основні види виконуваних робіт. 

     З початку нового навчального року планується проведення лекцій для студентів та тренінгів для викладачів представниками компанії. У процесі зустрічі зініційовано створення лабораторії кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі спільно з компанією «Ашан Україна Гіпермаркет».
      Сподіваємося, що дана зустріч стала черговою сходинкою на шляху до довготривалої співпраці.


Людмила Денисенко,
заступник декана факультету аграрного менеджменту

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook