Пінчевська Олена Олексіївна

Завідувач кафедри технологій та дизайну виробів з деревини, доктор технічних наук, професор
Пінчевська Олена Олексіївна

Тел.: (044) 527 81 67

Електронна пошта: [email protected]

   Тема кандидатської дисертації: «Усадка пиломатериалов лиственных пород» (1986)

 Тема докторської дисертації: «Ресурсозберігаюча технологія конвективного сушіння пиломатеріалів із заданими показниками його якості»(2008)
    Напрям наукових досліджень.  Наукові інтереси пов'язані з вирішенням питань щодо вдосконалення, розробки технологій та обладнання термічного оброблення деревини .
  Член Координаційної ради з сучасних проблем деревинознавства, що працює під егідою Міжнародної академії наук про деревину (IAWS), (1996); експерт з сушіння деревини та деревинознавства (1997), ряду Технічних комітетів зі стандартизації, академік ЛАНУ.
     Має понад 260 наукових та навчально-методичних публікацій, у тому числі 15 авторських свідоцтв та патентів, вісім монографій, два навчальні посібники.
   Здійснює керівництво аспірантурою з 2010 р, є головою спеціалізованої вченої ради К.26.004.11 (НУБіП України) та членом спеціалізованої вченої ради Д 35.072.04 (НЛТУ України). Під її керівництвом захищено чотири кандидатські дисертації.
   Дисципліни, за викладання яких є відповідальною: «Технологія сушіння і захисту деревини», «Актуальні проблеми механічної обробки деревини», «Проектування та дизайн виробів з деревини».

  Scopus
  Google Scholar Citations

 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook