Факультет ветеринарної медицини започаткував співпрацю з Центром ветеринарної діагностики

11 березня 2016 року

Центр ветеринарної діагностики – науково-дослідний центр лабораторної діагностики, який допомагає ветеринарним фахівцям сільськогосподарських підприємств України встановлювати причини виникнення захворювань тварин і птиці, а також здійснює незалежний лабораторний контроль ефективності профілактичних і лікувальних заходів, проводить аналіз кормів і сировини. Центр був створений у 2014 році на базі ЦСТ ТОВ «Біо-Тест-Лабораторія» та за час своєї роботи провів більше одного мільйона досліджень.

Сьогодні Центр ветеринарної діагностики – це, без перебільшення, науково-дослідний інститут, який супроводжує більше 500 сільськогосподарських підприємств та виробників кормів і кормових добавок. Недарма співробітники кафедри патологічної анатомії університету обрали його для проходження науково-виробничого стажування. Під час стажування планується підвищити кваліфікацію в гістологічній техніці на сучасному обладнані та ознайомитись із патоморфологічними критеріями діагностики інфекційних захворювань сільськогосподарських тварин і птиці, які реєструють співробітники центру під час своєї роботи. Куратором стажування з боку ЦВД стане завідувач гістологічного відділу Нечипуренко Олексій.

Факультет ветеринарної медицини спільно із Центром ветеринарної діагностики склав графік стажування, за яким протягом 4 місяців (лютий – червень) всі співробітники кафедри патологічної анатомії виконають відповідну програму.

В.о. завідувача кафедри патологічної анатомії Н. Шестяєва

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook