Результативна участь студентів факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК в першому турі всеукраїнської студентської олімпіади з історії України
Результативна участь студентів факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК в першому турі всеукраїнської студентської олімпіади з історії України
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/imagecache/w200/Logo_Food%20technology_79.jpg)
4 березня 2016 року
м. Київ, НУБіП України
Вітаємо Аксьонову Марію і Скринько Світлану – студентів факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК з перемогою в першому турі всеукраїнської студентської олімпіади з історії України! Бажаємо подальших успіхів і перемог!