НАУКА – ВИРОБНИЦТВУ

12 лютого 2016 року

    5 лютого у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» відбулася зустріч НПП кафедри генетики, селекції і насінництва ім. проф. М.О. Зеленського та адміністрації коледжу з метою допомоги науковців кафедри у виробничих питаннях, навчальній та профорієнтаційній роботі.

В зустрічі прийняли участь: завідувач кафедри генетики, селекції і насінництва ім. проф. М.О. Зеленського – Жемойда В.Л., доценти кафедри: Башкірова Н.В., Макарчук О.С., Сень О.В., директор ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» (доцент кафедри) – Альохін В.І., радник директора – Гриценко А.П., заступники директора Лазаренко П. В. та Лобанов В. В., головний агроном – Кухарчук Т.І. та зоотехнічна служба коледжу.

     Було вирішено:

допомогти у придбанні насіннєвого матеріалу кукурудзи, люпину, вівса, віко-вівсяних сумішок, багаторічних бобових (конюшина лучна, еспарцет посівний, люцерна посівна) та злакових трав (стоколос безостий, пажитниця пасовищна), а також капустяних культур (редька олійна, гірчиця біла);

- для покращення родючості ґрунтів запропоновано закласти розсадники жовтого та білого люпинів (районованих сортів) для послідуючого розмноження і ведення господарством коледжу насінництва люпину;

-  для вивчення та підбору оптимального сортименту кукурудзи, люпину, вівса, соняшнику закласти демонстраційне поле з послідуючим використанням насіннєвого матеріалу даних культур.

Вагому допомогу щодо комплектування розсадників, забезпечення насіннєвого матеріалу надає кафедра кормовиробництва, меліорації і метеорології, зокрема її завідувач Г.І. Демидась.

 

З метою покращення видавничої діяльності співробітники кафедри ознайомилися з роботою навчально методичного кабінету дидактичного забезпечення Науково-методичного центру інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта». Методист вищої категорії центру Деркач Н.Є. та завідувач кабінету Жуковська С.А. поділилися практичним досвідом створення підручників, електронних посібників та інших інформаційних електронних матеріалів.   

Також відбулася зустріч з завідувачем агрономічним відділенням  Григорян Л.П. із метою проведення профорієнтаційної роботи серед майбутніх випускників коледжу та запрошення на навчання до НУБіП України на спеціалізацію «Селекція і генетика с.-г. культур».

Юлія Дмитренко,

асистент кафедри генетики, селекції 

та насінництва ім. проф. М. О. Зеленського

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook