Глобальні виклики і реальні задачі

22 листопада 2015 року
Ніжинський агротехнічний інститут

22 листопада на базі інституту відбувся круглий стіл «Перспективи розвитку українських фермерських господарств в умовах євроінтеграції та глобалізації».

У вступному слові директор інституту розповів гостям про діяльність та стратегію розвитку навчального закладу, наголосив на поглибленій практичній підготовці студентів, у тому числі на власному навчально-науково-виробничому підрозділі.

Завідувач лабораторії інтелектуальної власності інституту повідомив про глобальні виклики, що стоять перед сучасним суспільством, в тому числі в аграрній сфері. Голова незалежної профспілкової організації будівельників Нікопольського району розповів про результати співпраці, наголосив на важливості вивчення основ міжнародного права в умовах євроінтеграції та глобалізації.

Фермерські господарства є однією із форм самоорганізації громади, тому їхній розвиток є надзвичайно важливим, особливо з урахуванням реформи децентралізації влади. В Україні зареєстровано понад 30 тисяч фермерських господарств, в яких вирощується близько 10% валового збору зернових. У сучасних умовах фермеру для підвищення рентабельності як у рослинництві, так і в тваринництві необхідно використовувати сучасні, а інколи надсучасні способи господарювання і управління. Саме таким практичним порадам була присвячена доповідь отамана музею сучасного козацтва ім. Івана Сірка міста Нікополя, яка звернула увагу на необхідність передачі цієї інформації якомога більшій кількості сільськогосподарських товаровиробників.

Також до робити круглого столу долучилися представники громадської організації «Police 911» з міста Бровари. Дана організація – представництво потужної міжнародної мережі, що функціонує у 39 країнах світу. Їхня основна мета – допомогти людині в надзвичайній ситуації: медична допомога, рятувальна служба, а також навчання населеннюлогістичному прогнозуванню ситуації. Співпраця інституту з ними є особливо корисною в контексті відкриття нової спеціальності «Цивільна безпека». Адже це буде прекрасна практика для майбутніх студентів. За підсумками роботи круглого столу учасники домовилися про подальшу продуктивнуспівпрацю на благо навчального закладу, міста, району і аграрної галузі області.

Галина Македон, асистент кафедри анрарної економіки


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook