Вдалий початок жіночого Чемпіонату Києва з міні-футболу

25 листопада 2015 року

24 листопада стартував чемпіонат Києва з міні-футболу серед студентських жіночих команд сезону 2015-2016 рр.
     Першу гру збірна НУБіП України зіграла з представницями НТУУ «КПІ».

Наші дівчата контролювали ситуацію з перших хвилин гри, і після вдалої комбінації Альона Коваленко «розпечатала» ворота суперника. Ще через декілька хвилин Олеся Гранат забила другий гол. Представницям КПІ довелось докласти максимум зусиль, аби відігратися. І, на жаль, їм це вдалося: перший тайм закінчився з рахунком 2:2.

Але дівчата з НУБіП України і не думали здаватися: активно атакуючи в другому таймі ворота суперника, вони не раз змусили понервувати воротаря НТУУ «КПІ». І, врешті решт, така тактика принесла свої результати - за три хвилини до кінця гри Юлія Костенко «поклала» третій, переможний, гол у ворота суперника. Матч закінчився з рахунком 3:2 на користь збірної НУБіП України.

Вітаємо наших дівчат з перемогою і бажаємо подальших успіхів!