Молоді вчені університету підвищують кваліфікацію за підтримки провідних європейських фахівців
Молоді вчені університету підвищують кваліфікацію за підтримки провідних європейських фахівців
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/imagecache/w200/OM-photo.jpg)
16 листопада 2015 року
За інформаційної підтримки Спілки молодих вчених Національного університету біоресурсів і природокористування України молоді науковці факультету беруть активну участь у дослідженні основ європейської інтеграції та практичному застосуванні демократичних методів навчання.
4 листопада 2015 року представники факультету КД Банний Олександр та Попик Павло відвідали семінар «Сучасне суспільство». Його було проведено за підтримки Інституту міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute) спільно з інститутом міжнародних відносин (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFA) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.