Сила нескорених

15 жовтня 2015 року
Ніжинський агротехнічний інститут

Цього року 14 жовтня, у символічний День Покрови Пресвятої Богородиці, що одвічно вважається покровителькою козацтва, українське суспільство вперше відзначає День Захисника України. І ця дата є не випадковою, оскільки сьогодні славні нащадки козаків воюють за мир на своїй Батьківщині, за світле майбутнє своїх дітей.

Тому 13 жовтня в актовій залі інституту відбулися урочистості з цієї нагоди. На святі були присутні директор інституту Василь Лукач, голова районної державної адміністрації Сергій Батрак, голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, народний депутат Олександр Кодола та військовий комісар Ніжинського військового комісаріату Володимир Якущенко.

Керівництво району та військовий комісар нагородили нагрудними знаками і грамотами учасників АТО, що вже повернулися додому. На їх честь цього дня лунали всі оплески, слова і пісні. Серед них співробітники інституту: Юрій Булавенко, Василь Кулик, Василь Лисенко, Володимир Сахно, Сергій Сенько, студент Олексій Онищенко та численні випускники, в тому числі в минулому очільник студентського активу Микола Баргімін. І цей список продовжують 29 учасників АТО, що цьогоріч стали студентами інституту, і нарешті займуться здобуттям вищої освіти тут, на мирній території. Василь Лисенко, що зараз займає посаду завідувача лабораторії енергозбереження та альтернативної енергетики в інституті, подарував гостям музичне вітання, оскільки ще зі студентських років радував своїм голосом глядачів.

Та сповнений цей день і скорботи, адже не повернулися додому живими п’ятеро жителів Ніжинського району – герої, що віддали своє життя за нас, нашу свободу і незалежність Тому низько схилили голови присутні в тяжкій хвилині мовчання за тих, чиї імена навічно залишаться в пам’яті земляків. І як наголосив у своєму виступі обласний благочинний, настоятель собору Всіх Святих Отець Сергій війна не скінчилася, війна поки триває, і наші захисники й надалі потребують нашої підтримки, щоб нарешті відсвяткувати перемогу. Саме тому даний захід носив благодійний характер – всі зібрані кошти були передані солдатам на Схід.

Важливо, що патріотичне виховання завжди було і залишається наріжним каменем у виховній роботі інституту. І молоді юнаки і дівчата, що виступали на сцені, сиділи в залі, допомагали в організації – це нація, що писатиме завтрашню сторінку суверенної незалежної держави – України!

Галина Македон


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook