Студенти університету стали призерами Кубку Молдови з кіокушин-карате

12 жовтня 2015 року

     10 жовтня 2015 року в м. Кишинів пройшов відкритий Кубок Молдови серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих з кіокушин карате. Ці змагання зібрали понад 250 учасників з 6 країн (Україна, Молдова, Польща, Румунія, Російська федерація, республіка Білорусь). Доречі, кіокушин карате – один з найдинамічніших та жорстких видів Єдиноборств, де поєдинки проводяться в повний контакт без захисного спорядження.

     Приємно відзначити, що у складі збірних команд України виступали студенти нашого університету: студент факультету тваринництва та водних біоресурсів Білінський Володимир, у ваговій категорії – 70 кг; студентка факультету аграрного менеджменту Телев'як Тетяна, у ваговій категорії +60 кг та студент факультету ветеринарної медицини Меженський Андрій у абсолютній ваговій категорії.
    Білінський Володимир перемігши чемпіона Молдови та починаючого спортсмена з Херсона в оригінальному поєдинку поступився бійцю з Миколаєва і посів ІІ місце, а Телев'як Тетяна достойно провівши свої поєдинки зайняла ІІІ місце.

   Заключним поєдинком турніру був бій Андрія з чемпіоном Молдови в абсолютній ваговій категорії. Не зважаючи на підтримку свого бійця вболівальниками Молдови, які переповнювали зал інституту фізичної культури Молдови, наш Андрій впевнено провів поєдинок і по очках з рахунком 3:2 переміг свого опонента.

     Андрій є Чемпіоном м. Києва і України у своїй віковій категорії, а попереду в нього найважливіший старт – Чемпіонат Європи в абсолютній ваговій категорії серед чоловіків з кіокушин карате, який відбудеться 8 грудня в м. Катовіца (Польща) тож побажаємо успіхів нашому спортсмену

Ніна Касаткіна,
лаборант кафедри фізичного виховання

 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook