У день Покровського ярмарку відкрито відреставрований центральний корпус Ніжинського агротехнічного інституту

10 жовтня 2015 року

 Сьогодні у Ніжинському агротехнічному інституті незвичайний, урочистий, радісний день – відкрито відреставровану центральну частину навчального корпусу. І знаково, що це відбулося саме напередодні одного з найбільших християнських свят – Покрови Пресвятої Богородиці.

     
На урочистості завітали делегація Національного університету біоресурсів і природокористування України під керівництвом ректора Станіслава Ніколаєнка. Разом з ним прибули перший проректор Ігор Ібатуллін, проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша, проректор з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності Валерій Іщенко, учений секретар Оксана Барановська. Участь у відкритті корпусу взяли і представники місцевої влади - голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч, начальник управління освіти і науки Чернігівської ОДА Ігор Вдовенко, Ніжинський міський голова Анатолій Лінник, перший заступник голови Ніжинської районної державної адміністрації Сергій Батрак, голова Ніжинської районної ради Олег Бузун і представники духовенства - обласний благочинний настоятель собору Всіх Святих отець Сергій, настоятель храму Святої Покрови Михаїл Якубів.
 
 У вітальному слові директор інституту Василь Лукач висловив подяку гостям свята й усім, хто долучився до благородної справи відновлення і розбудови навчального закладу - керівнику та працівникам будівельної фірми «Надія України» за високий професіоналізм і дієву допомогу в облаштуванні центральної частини навчального корпусу інституту та подякував колегам і своїм надійним помічникам – голові профкому Анатолію Заверткіну та заступнику з адміністративно-господарської роботи Андрію Івановському. Висловив дяку народному депутатові України Валерію Давиденку за фінансову підтримку та всім співробітникам і студентам.
Ректор університету Станіслав Ніколаєнко запевнив колективи інституту та коледжу в надійній підтримці в усіх починань і в науковій, і в навчальній та виробничій діяльності. Побажав студентам та співробітникам навчальних закладів єдності та невпинного руху вперед.  
Отець Сергій та отець Михаїл благословили всіх присутніх на добрі справи, міцні знання та служіння рідному закладові. 
 
Після чого відкриття корпусу ознаменувалося перерізанням святкової стрічки. Урочистості продовжилися на щорічній студентській виставці «Барви осені», де було представлено створені студентами зразки художньої творчості та прикладного мистецтва, страви української кухні. Гості із задоволенням куштували смаколики та купували вироблені власноруч студентами інституту й коледжу обереги, вишиті картини та рушники тощо. Делегація оглянула і навчально-науково-виробничу базу інституту.
 
        
У ході зустрічі ректора університету Станіслава Ніколаєнка з керівництвом області було обговорене питання поліпшення підготовки фахівців агропромислового комплексу для потреб регіону. Мова йшла про необхідність об’єднання аграрних вищих навчальних закладів І-ІІІ рівнів акредитації на базі Ніжинського агротехнічного інституту.

 Також під час візиту до Ніжина делегація університету взяла участь у загальноміських заходах, присвячених Покровському Ярмарку. Зокрема ректор університету Станіслав Ніколаєнко виступив на його відкритті на центральній площі міста, де побажав, щоб Покрова Божої Матері захищала всіх від життєвих негараздів та дарувала мир, злагоду і добробут Україні!

 
 
 Світлана Толочко,  
заступник директора з навчально-виховної роботи
 

 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook