Ботанічний сад університету набуває нового обличчя

21 вересня 2015 року

    В ботанічному саду університету триває реконструкція. І вже сьогодні вимальовується його нове обличчя завдяки керівництву університету, Боярської лісової дослідної станції, колективу ННІ лісового і садово-паркового господарства, адміністративно-господарській частині та підтримці спонсорів.

     Як зазначив директор ботсаду Олександр Слива, вже розчищено територію, поступово поновлюється дорожньо-стежкова мережа. Розпочато встановлення малих архітектурних форм – готові до експлуатації кілька альтанок. Капітального ремонту зазнає і адміністративна будівля як ззовні, так і у приміщеннях. Незабаром вона матиме ще й нову покрівлю. Тепличний комплекс переведуть на дров’яне опалення. Це дасть змогу суттєво заощадити на енергоносіях, впевнений директор. У планах – відновити водний лоток-швидкоток, проект якого вже розроблений.
     Оформлення саду теж зазнає змін. Привезені з Житомирщини кам’яні брили будуть використані в декоративно-прикладних цілях.

    

     Поповнився ботанічний сад і новими таксонами. Тільки за два місяці до наявної колекції додалися понад 20 видів рослин. Серед них цінні кампсіс на штамбі, культивар з блакитним забарвленням сосни європейської, культивар з колоноподібною кроною таксодіум дворядний. Крім цього, щодня ботанічний сад відвідують під час екскурсій студенти. Серед бажаючих є і школярі.


Ольга Наконечна,
Ірина Білоус

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook