НУБіП широко прочинив свої двері майбутнім журналістам!

1 жовтня 2024, 14:36
НУБіП України

     Минула субота – 28 вересня. Цей теплий, сонячний осінній день ознаменував себе не лише приємною та лагідною погодою: вся сімʼя Національного університету біоресурсів і природокористування України відзначає свято – День відкритих дверей. Визначний день для великої кількості абітурієнтів, котрі постали перед вибором майбутнього фаху. НУБіП широко прочинив свої двері для тих, хто наважився увійти у свідоме, доросле життя, зробивши, можливо найважливіший вибір у своєму житті.

Зустріч майбутніх абітурієнтів-журналістів з деканом гуманітарно-педагогічного факультету Інною Савицькою, зі студентами-журналістами, викладачами кафедри журналістики та мовної комунікації відбулася у 228 аудиторії навчального корпусу № 3.

Декан факультету Інна Савицька закцентувала увагу одинадцятикласників на перевагах навчання у НУБіП України, побажали приємно провести час та згодом стати нашими студентами, а також запросила взяти участь у квесті «Гуманітарій-Я».

Присутніх зацікавила гра «Довіряй, але перевіряй», яку провела доцент кафедри журналістики та мовної комунікації Ніна  Степаненко, де опановували способи визначення фейкової інформації та запобігання впливу неправдивих відомостей на великі маси людей. Гра викликала жваве обговорення в аудиторії, адже ця тема досить актуальна, важлива і стосується безпеки кожного.

Родзинкою Дня відкритих дверей стала можливість виграти один із п'яти сертифікатів для проходження безплатних підготовчих курсів до Національного мультипредметного тесту. Для цього всі охочі заповнювали онлайн-форму. Ініціативою зацікавилася велика кількість молодих людей, що й не дивно, бо бажання до збагачення знаннями була завжди притаманна майбутнім студентам НУБіПу!

Завідувач кафедри журналістики та мовної комуінкації Світлана Харченко ознайомила з навчально-освітньою та розважальною програмами закладу. Неозброєним оком можна було помітити зацікавленість слухачів.

Випускники шкіл побували на екскурсії в медіалабораторії, де удокладнено побачили роботу, новітнє обладнання та особливості роботи перед відеокамерою. Деякі ентузіасти ввійшли в роль телеведучих і почали позувати немов під час прямого ефіру на одному з телеканалів.

На кафедрі культурології студенти НУБіПу влаштували гостинний прийом з музикальним супроводом українських народних пісень, після чого був оголошений список гуртків з хоровим, вокальним та танцювальним нахилом, які очікують нових талановитих учасників для покращення та розвитку їх навичок у майбутньому. Наприкінці візиту було зроблене спільне фото.

Важливою частиною заходу стали відвідини ботанічного саду, який представ перед гостями у всій своїй осінній красі. Прогулянка його стежинами восени додає сил та надихає на нові звершення, проганяє смуток немов швидкі потоки прохолодного вітру проганяють ранковий сизий туман, який наче синіми шалями обійняв дерева.

Завершальним акордом заходу стала зустріч в актовій залі  корпусу №3. Оголошення результатів розіграшу сертифікатів та вручення призів від сенату студентської організації урізноманітнив формальний тон зустрічі та покращив настрій учасникам лотереї.

Дякуємо учасникам за участь у лотереї і вітаємо її переможців! Поєднання свого життя з Національним університетом біоресурсів і природокористування України лише збільшить кількість цих перемог у майбутньому!

 

Гуманітарно-педагогічний факультет, кафедра журналістики та мовної комунікації, розташована у навчальному корпусі №1, привітно запрошує та зустрічає всіх охочих здобути та поглибити знання однієї з найбільш соціально важливих професій – журналіста.

Артем Оксенич,
студент спеціальності «Журналістика»

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook