Заліщицький фаховий коледж: курс на розвиток

18 грудня 2023 року
  У ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого НУБіП України» проведено збори трудового колективу, на яких із «Звітом дирекції коледжу про діяльність колективу ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого НУБіП України» за 2023 рік і основні завдання на 2024 рік» виступив директор коледжу Борис Павлюк.

  Насамперед, була висловлена вдячність воїнам Збройних Сил України, та пошановано хвилиною мовчання пам'ять загиблих випускників коледжу.
  У виступі було проаналізовано діяльність колективу, перелічено основні завдання на 2023 рік та результати їх реалізації в рамках виконання основних завдань програми «Голосіївська ініціатива 2020-2025».
  Основними напрямами діяльності колективу стало:
 1. Реалізація заходів для створення безпечного середовища надання освітніх послуг, пристосування освітнього процесу до умов воєнного часу.
 2. Сприяння обороні України, всебічна підтримка працівників та здобувачів освіти, які зі зброєю в руках встали на захист України.
 3. Пошук нових форм профорієнтаційної роботи.
 4. Оновлення та дообладнання навчальних кабінетів і лабораторій та інших об’єктів освітньої діяльності з метою удосконалення якості підготовки фахівців.
 5. Удосконалення практичної підготовки і продовження співпраці з роботодавцями.
 6. Розширення напрямів міжнародної співпраці.
 7. Удосконалення практики застосування сучасних інформаційних і телекомунікаційних технологій в освітньому процесі.
 8. Розширення співпраці з науковими установами та фірмами по закладці демонстраційних та сортовипробувальних посівів та розвиток співпраці.
 9. Оновлення матеріально-технічної бази коледжу, реалізація програми з енергозбереження.
 10. Реалізація заходів відзначення 125-річниці створення навчального закладу та 125-річниці від дня народження Є.В. Храпливого.
 11. Соціальна підтримка працівників та здобувачів освіти.
 12. Забезпечення фінансової стійкості коледжу.
 13. Виконання плану заходів згідно програми «Голосіївська ініціатива 2020-2025» на 2023 рік.
  У Звітній доповіді директора коледжу значна увага була надана висвітленню таких питань:
 • формування контингенту студентів;
 • реалізація ступеневої системи підготовки фахівців;
 • функціонування системи контролю якості освіти;
 • кадрове забезпечення;
 • система інформатизації коледжу;
 • наукова та міжнародна діяльність;
 • співпраця з Заліщицькою міською радою;
 • проведення семінарів, конференцій, круглих столів, відкритих занять;
 • розвиток студентського самоврядування;
 • виховна та спортивно-масова робота;
 • удосконалення соціально-побутових та умов проживання в гуртожитку;
 • розвиток морально-етичних цінностей та суспільні орієнтири колективу.
  Були проаналізовані основні показники фінансового забезпечення та виробничо-господарської діяльності, а на завершення Звітної доповіді – конкретні досягнення колективу коледжу у 2023 році.
  Михайло Сопилюк, заступник директора з навчальної роботи, у своєму виступі доповнив звіт про освітню діяльність колективу коледжу. Особлива увага у виступі була надана удосконаленню матеріально-технічної бази коледжу. Він наголосив на розвитку ініціативи і креативний підхід викладачів до проведення освітнього процесу. Актуальний в цьому відношенні заклик ректора НУБіП України Станіслава Миколайовича Ніколаєнка: «Маємо удосконалювати якість навчання, щоб діти хотіли йти на заняття, щоб їм було цікаво і зрозуміло те, чому їх навчають…». У виступі Михайла Васильовича прозвучав заклик до молодих викладачів проявляти більше активності та ініціативності, тому що за ними – майбутнє коледжу.
 
  Роман Андрусик, завідувач технологічним відділенням, у своєму виступі проаналізував роботу технологічного відділення, заходи по удосконаленню матеріально-технічної бази, співпрацю з провідними господарствами регіону.
  Валентина Перит, голова циклової комісії математичних та природничо-наукових дисциплін, у виступі вела мову про організацію науково-дослідницької роботи та підтримку дирекції у зміцненні матеріально-технічної бази.
 
  Наталія Хомів, методист по роботі з студентами заочної форми навчання, у виступі підкреслила актуальність заочної форми навчання, проаналізувала стан вступної кампанії та роботу міжкафедральної лабораторії НУБіП України, яка діє на базі Заліщицького фахового коледжу.
  Вікторія Гутман, голова студентського парламенту, представила роботу органів студентського самоврядування, високо оцінила співпрацю з дирекцією та підтримку діяльності студентської організації в коледжі.
  Тетяна Долинська, керівник Заліщицького відділення «Райффайзен банку Аваль», відзначила тісну співпрацю банківських установ з педагогічним колективом коледжу, високу якість підготовки фахівців економічного спрямування.
  Вадим Кондратюк, проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності НУБіП України, доктор с.-г. наук, професор, у своєму виступі високо оцінив роботу дирекції коледжу за звітний рік. Він відзначив публікаційну активність та науково-дослідну роботу в коледжі, наголосив на важливості отримання здобувачами освіти, крім основної спеціальності, робітничих професій. Зазначено, що активна науково-дослідна робота, яка проводиться в коледжі, повинна знайти свій розвиток і в участі у грантових програмах.
 
  Оксана Тонха, голова наглядової ради коледжу, декан агробіологічного факультету, доктор с.-г. наук, професор, наголосила на досягненнях коледжу у національно-патріотичному вихованні, культурній та спортивно-масовій роботі та розвитку співпраці з роботодавцями.
 
  Олександр Санченко, завідувач відділом регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання, кандидат технічних наук, у своєму виступі звернув увагу на необхідності наповнення спеціального фонду навчального закладу. Мова також йшла про необхідність поглиблення співпраці з науковцями НУБіП України.
 
  У рішенні зборів було дано позитивну оцінку діяльності директора коледжу та колективу і визначено основні напрями діяльності на 2024 рік.
  Було обрано делегатів від коледжу на збори трудового колективу НУБіП України – директора коледжу Бориса Павлюка та голову профспілкового комітету Ігора Книша.
 
 Юрій ВІЙТИК,

викладач коледжу 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook