План видань навчально-методичної літератури на 2024 рік у розрізі кафедр розглянуто на засіданні навчально-методичної ради факультету ветеринарної медицини

14 грудня 2023 року
ФВМ НУБіП України
   11 грудня 2023 року під головуванням професора Володимира Кіндратовича Костюка відбулося чергове засідання навчально-методичної ради факультету ветеринарної медицини. На засідання було запрошено завідувачів усіх кафедр факультету та експертну комісію факультету з розгляду навчально-методичної літератури.

   Основним питанням порядку денного було обговорення та уточнення Плану видання навчально-методичної літератури, підготовленої науково-педагогічними працівниками кафедр факультету ветеринарної медицини на 2024 рік. Включені до плану підручники, навчальні посібники, методичні вказівки та інші різновиди навчально-методичної літератури розглядалися на їх відповідність дисциплінам начальних планів підготовки фахівців на факультеті, на відповідність обсягу цих робіт програмам навчальних дисциплін тощо. За необхідності корегувалися назви, авторський склад та обсяг.

   Більшість запропонованих кафедрами робіт було рекомендовано до схвалення вченій раді факультету, деякі з пропонованих робіт з тих чи інших причин було відхилено. В обговоренні взяли активну участь всі члени навчально-методичної ради факультету та присутні на засіданні представники кафедр факультету.

Володимир Костюк,
 голова навчально-методичної ради факультету

Ірина Деркач,
доцент, секретар навчально-методичної ради факультету

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook