ОС "Магістр" 2023-2024 н.р.

Спеціальність 133 «Галузеве машинобудування»
Освітньо-наукова програма «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва»

  1. Асаула Олександр Миколайович
  2. Бородій Дмитро Володимирович
  3. Валяйбаба Ілля Костянтинович
  4. Гончар Владислав Олександрович
  5. Гончарюк Віктор Миколайович
  6. Западловський Олександр Станіславович
  7. Коновал В`ячеслав Вадимович
  8. Косаренко Олександр Олександрович
  9. Костюченко Юрій Олегович
  10. Круглій Микола Миколайович
  11. Кузуб Анатолій Анатолійович
  12. Куць Олександр Анатолійович
  13. Ляшенко Богдан Сергійович
  14. Марцун Віталій Павлович
  15. Оксімчук Богдан Миколайович
  16. Пилипенко Максим Миколайович
  17. Помаз Максим Сергійович
  18. Попович Костянтин Андрійович
  19. Ратніков Андрій Сергійович
  20. Сентіщев Олександр Олександрович
  21. Синєгуб Дмитро Сергійович
  22. Стельмах Нікіта Сергійович
  23. Тамазян Максим Сергійович
  24. Черепахін Олександр Олексійович
  25. Чорний Володимир Володимирович

Освітньо-професійна програма «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва»

  1. Іваненко Євгеній Миколайович
  2. Кушенко Олександр Сергійович
  3. Маліневський Дмитро Дмитрович
  4. Огієнко Денис Анатолійович
  5. Поліщук Сергій Віталійович
  6. Прокопчук Назарій Дмитрович

Освітньо-професійна програма «Обладнання лісового комплексу»

  1. Бабяк Андрій Миколайович
  2. Безкоровайний Олександр Васильович
  3. Вольський Святослав Віталійович
  4. Гнатюк Тарас Миколайович
  5. Гривачевський Микола Сергійович
  6. Дворник Дмитро Анатолійович
  7. Калінін Владислав Валерійович
  8. Кононогов Андрій Олександрович
  9. Кухаренко Євгеній Анатолійович
  10. Легенький Іван Юрійович
  11. Литвин Андрій Олексійович
  12. Лінкевич Володимир Леонідович
  13. Лінник Артем Миколайович
  14. Лісовий Андрій Васильович
  15. Лобов Олександр Валентинович
  16. Михайлюк Олександр Олександрович
  17. Онуфран Євген Олегович
  18. Прокопенко Олександр Вікторович
  19. Савицький Олександр Васильович
  20. Сало Максим Станіславович
  21. Сидорук Артур Романович
  22. Скуратівський Дмитро Миколайович
  23. Тарасенко Андрій Сергійович

Освітньо-професійна програма «Технічний сервіс машин та обладнання сільськогосподарського виробництва»

  1. Бадзюх Петро Миколайович
  2. Бадзюх Юрій Миколайович
  3. Білобжицький Сергій Володимирович
  4. Василенко Віктор Олексійович
  5. Вейлер Сергій Сергійович
  6. Висоцький Віталій Володимирович
  7. Волощук Богдан Васильович
  8. Гвоздь В`ячеслав Миколайович
  9. Гончаренко Сергій Михайлович
  10. Грищенко Тарас Олексійович
  11. Димбовський Андрій Сергійович
  12. Друзь Ольга Олександрівна
  13. Дубовик Андрій Олександрович
  14. Дядюшка Дмитро Олегович
  15. Дяченко Олександр Борисович
  16. Єременко Сергій Вікторович
  17. Ільїн Ілля Геннадійович
  18. Йовенко Віталій Юрійович
  19. Литвин Владислав Юрійович
  20. Маліновський Анатолій Анатолійович
  21. Малюга Сергій Анатолійович
  22. Мартинюк Олександр Анатолійович
  23. Мархай Олександр Миколайович
  24. Миколенко Антон Олександрович
  25. Носенко Сергій Миколайович
  26. Павленко Максим Олександрович
  27. Панченко Максим Анатолійович
  28. Перцов Ярослав Вікторович
  29. Підгорний Віктор Вікторович
  30. Погорєлов Роман Валерійович
  31. Подвисоцький Олексій Валерійович
  32. Радько Андрій Андрійович
  33. Решетнік Тимофій Олександрович
  34. Рибак Антон Русланович
  35. Савко Дмитро Олегович
  36. Савченко Данііл Олегович
  37. Сало Кирило Олександрович
  38. Семко Артем Олександрович
  39. Філіппов Мирослав Сергійович
  40. Хвоя Владислав Миколайович
  41. Ходюк Ірина Анатоліївна
  42. Холявко Сергій Миколайович
  43. Цимбал Віталій Анатолійович
  44. Чумак Роман Валерійович
  45. Чумак Тарас Валерійович
  46. Шимчик Сергій Володимирович
  47. Шустов Денис Олександрович

Освітньо-професійна програма «Робототехнічні системи і комплекси сільськогосподарського виробництва»

  1. Бутков Максим Олександрович
  2. Вондрак Марк Олександрович
  3. Дейнеко Данііл Юрійович
  4. Закревський Богдан Віталійович
  5. Каленіченко Богдан Володимирович
  6. Коробко Артем Володимирович
  7. Лук`яненко Андрій Анатолійович
  8. Мельник Максим Володимирович
  9. Муштин Денис Іванович
  10. Паламарчук Владислав Олександрович
  11. Портянко Дмитро Володимирович
  12. Прилуцький Олексій Миколайович
  13. Рибалко Дмитро Вячеславович
  14. Ромасевич Олександр Олександрович
  15. Свізінський Ігор Андрійович
  16. Стасенко Володимир Павлович

Спеціальність 192 «Будівництво та цивільна інженерія»
Освітньо-наукова програма «Будівництво та цивільна інженерія»

  1. Бобровник Назарій Юрійович
  2. Булатецький Антон Володимирович
  3. Галаєв Антон Олегович
  4. Гонта Вадим Олегович
  5. Демидюк Юрій Юхимович
  6. Дроздовський Михайло Михайлович
  7. Дуганов Артем Олександрович
  8. Жаданюк Назарій Олегович
  9. Колодій Дмитро Миколайович
  10. Коцупал Євген Олександрович
  11. Лященко Олександр Володимирович
  12. Мануілов Дмитрій Валерійович
  13. Мартинюк Андрій Володимирович
  14. Момотюк Дарина Сергіївна
  15. Плісневич Сергій Анатолійович
  16. Подолянко Дмитро Сергійович
  17. Селетов Євгеній Олександрович
  18. Сидоренко Єгор Олексійович

Освітньо-професійна програма «Будівництво та цивільна інженерія»

  1. Андрієвська Марія Андріївна
  2. Бегаль Микола Олегович
  3. Браганець Вадим Сергійович
  4. Ганєєва Анастасія Русланівна
  5. Гонта Олег Борисович
  6. Даценко Назарій Олегович
  7. Ду Веньху
  8. Жигулін Олександр Сергійович
  9. Івашко Юрій Іванович
  10. Кисіль Владислав Євгенович
  11. Котлубовський Володимир Володимирович
  12. Кульгавий Віталій Володимирович
  13. Лай Сінчень
  14. Лопес Рамос
  15. Любченко Ярослав Олександрович
  16. Махов Анатолій Леонідович
  17. Махов Юрій Анатолійович
  18. Нечипорук Василь Петрович
  19. Оганян Татул Гегамович
  20. Пономарьов Павло Якович
     

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook