Студенти факультету інформаційних технологій взяли участь у Всеукраїнському онлайн-заході із кібербезпеки

31 жовтня 2023, 16:22

Щорічно у жовтні в Європі та США під час «Кібермісяця» відбуваються інформаційно-просвітницькі кампанії, щодо необхідності дотримання правил Кібергігієни,  інвестицій у кіберзхист на різних рівнях держави та підвищення Кіберзахищеності державних установ.

Цього року 31 жовтня 2023 року Державна служба спеціального зв’язку та захисту України провела Всеукраїнський онлайн-захід із кібербезпеки для студентів закладів освіти України, у якому взяли участь студенти факультету інформаційних технологій НУБіП України.

 

Метою заходу було пояснити виклики, які стоять перед українцями, підвищення рівня розуміння правил Кібергігієни та сприяння в усвідомлені небезпеки, яку становить рф під час Кібервійни, що триває в Україні. Під час заходу було висвітлено такі питання: як відбуваються атаки російських хакерів і ботів; яким чином хакери можуть використати українську молодь для досягнення своїх цілей; як захистити себе і своїх близьких від кіберзагроз; як користуватися інтернетом безпечно та багато інших питань.
Семен Волошин та Володимир Матієвський, викладачі кафедри комп’ютерних систем, мереж та кібербезпеки організували участь студентів у онлайн-заняття із кібербезпеки в змішаному форматі. 

 

Слід зазначити, що кафедра комп’ютерних систем, мереж та кібербезпки в рамках місяця Кібербезпеки надала всім студентам та співробітникам університету можливість пройти безкоштовний курс «Основи кібербезпеки» від CISCO. Щоби скористатись даною можливостю необхідно перейти за покликанням https://skillsforall.com/course/introduction-to-cybersecurity?courseLang=uk-UA&instance_id=2699a027-dd01-4a36-bc42-dd44ef8d4fcb і приєднатись до навчання.

Дмитро Касаткін,
завідувач кафедри комп'ютерних систем, мереж та кібербезпеки

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook