Збірна професорсько-викладацького складу НУБіП України – переможець змагань з плавання Голосіївського району

16 жовтня 2023 року
  12 жовтня 2023 року в спортивному комплексі Національного університету харчових технологій пройшли змагання з плавання за програмою Спартакіади серед збірних професорсько-викладацького складу закладів вищої освіти, які розташовані на території Голосіївського району міста Києва.
  В змаганнях взяли участь команди професорсько-викладацького складу таких ЗВО:
  • Національного університету харчових технологій;
  • Національного університету біоресурсів і природокористування України;
  • Міжрегіональної академії управління персоналом.
  Переможців визначали на дистанціях 50 метрів вільним стилем, брасом, на спині та батерфляєм у двох вікових категоріях: до 45 років та старші 45.
  Плавці збірної НУБіП України у складі:
  • Віталій Шмаргун, професор кафедри психології;
  • Ігор Паламарчук, професор кафедри процесів і обладнання переробки продукції АПК;
  • Олена Отрошко та Олена Буток, старші викладачі кафедри фізичного виховання;
стали переможцями і призерами в особистих заліках та посіли перше загальнокомандне місце у віковій категорії «до 45 років» і друге у віковій категорії «старші 45 років», поступившись команді МАУПу.

Вітаємо збірну професорсько-викладацького складу НУБіП України з плавання та дякуємо ЗСУ за можливість займатися улюбленою справою.

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)