ВИХОВНА ГОДИНА ЗІ СТУДЕНТАМИ 7 ГРУПИ 4 КУРСУ

10 жовтня 2023, 13:56
ФВМ НУБіП України

   Відповідно до плану виховної роботи 5 жовтня відбулася зустріч куратора Ганни Козловської зі студентами 4 курсу 7 групи факультету ветеринарної медицини на тему: "Як справлятися зі стресом та підтримувати організм під час війни" (доповідач Свистухіна Дар’я). Вибір теми для зустрічі не був випадковим, адже населення України  сьогодні живе в умовах справжньої тривалої війни. У своїй доповіді Дар'я  дала пояснення, що таке стрес і які фізіологічні та психологічні зміни відбуваються в організмі під час стресових ситуацій, підкреслила, що війна і конфлікти можуть бути основними джерелами стресу, розглянула різні методи подолання стресу, такі як релаксація, медитація, фізична активність, здорова харчова поведінка і психологічна підтримка.

   Також обговорювали важливість розмови з близькими та професіоналами, якщо студент почуває себе психологічно виснаженим або потребує допомоги та з'ясовували, як можна звернутися до психологічних служб та ресурсів підтримки.
   Куратор групи закликала студентів підтримувати один одного і створювати сприятливу атмосферу спільноти. Також вона наголосила на важливості критичного мислення та правильного вибору джерел інформації, перевірки достовірності новин та інформаційних джерел.
   Під час дискусії обговорювали які методи подолання стресу найбільше подобаються студентам і чому.
   Ця виховна година допоможе студентам зрозуміти важливість дбати про своє фізичне та психологічне здоров'я в умовах стресу та надзвичайних ситуацій і надасть їм корисні інструменти для подолання стресу та підтримки один одного.

Староста 7 групи 4 курсу
 Марія Хведчук

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook