МАГІСТРИ 2023 РОКУ ВСТУПУ

20 вересня 2023, 12:17

 

 

Спеціальність 203 «Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство»

Освітня програма «Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство»

1

Антипенко Дмитро Олександрович

2

Бабак Олександр Миколайович

3

Борисенко Борис Олександрович

4

Босий Віталій Дмитрович

5

Брянцев Ярослав Васильович

6

Булкот Микола Сергійович

7

Вишневський Віктор Станіславович

8

Вовк Олександр Юрійович

9

Воєвода Юрій Петрович

10

Волик Олександр Михайлович

11

Глінський Тарас Євгенович

12

Глуховець Денис Володимирович

13

Гомон Антон Сергійович

14

Гончар Сергій Григорович

15

Гончарук Юрій Федорович

16

Гриценко Юлія Володимирівна

17

Гуляк Юлія Олександрівна

18

Демцюра Анатолій Анатолійович

19

Довбиш Руслан Миколайович

20

Дудучава Тимур Миколайович

21

Євдокимов Дмитро Сергійович

22

Зінчук Олександр Петрович

23

Зозуля Віталій Леонідович

24

Кедес Олег Олександрович

25

Кедес Олександр Олександрович

26

Коблик Максим Вікторович

27

Коваленко Євгеній Віталійович

28

Коваленко Олег Петрович

29

Корнят Орест Миколайович

30

Криворучко Михайло Михайлович

31

Куза Михайло Петрович

32

Куклевський Сергій Олександрович

33

Куриленко Олександр Володимирович

34

Кушим Анастасія Володимирівна

35

Лаштаба Владислав Олегович

36

Лещенко Андрій Сергійович

37

Лопушняк Іван Володимирович

38

Мазур Віктор Борисович

39

Маринич Роман Іванович

40

Махиня Олександр Віталійович

41

Мележик Юрій Олександрович

42

Можаєв Іван Сергійович

43

Московенко Андрій Юрійович

44

Мурований Сергій Васильович

45

Мусенко Олександр Сергійович

46

Мусіяка Олег Олександрович

47

Нестеров Іван Георгійович

48

Оверченко Дарина Станіславівна

49

Однолько Антон Олександрович

50

Олійник Богдан Ігорович

51

Ондрик Йосип Йосипович

52

Орел Максим Іванович

53

Поліщук Олег Юрійович

54

Поміркований Віталій Вікторович

55

Поплавський Владислав Вікторович

56

Правдивець Олексій Анатолійович

57

Резніченко Андрій Анатолійович

58

Рутян Євгеній Федорович

59

Рябоконь Олександр Романович

60

Солодкий Олег Сергійович

61

Сорока Вячеслав Володимирович

62

Сулима Андрій Михайлович

63

Талаш Владислав Сергійович

64

Татинець Василь Васильович

65

Фармагей Володимир Володимирович

66

Чернюк Сергій Володимирович

67

Чижик Анастасія Олександрівна

68

Широконос В`ячеслав Євгенійович

69

Яценко Дмитро Сергійович

         70       Дубінчак Володимир Віталійович

  https://nubip.edu.ua/node/133045

 

 

 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook