Вітаємо з Днем народження Вадима Васильовича Климчука!

6 вересня 2023, 8:40

Сьогодні, 06 вересня – День народження доцента кафедри хірургії і патофізіології ім. акад. І.О. Поваженка Вадима Васильовича Климчука!

Вадим Васильовичнародився 1988 р. у м. Хмельницькому.
У 2005 році зарахований до числа студентів факультету ветеринарної медицини Національного аграрного університету, який закінчив із відзнакою у 2011 році, отримавши кваліфікацію лікаря ветеринарної медицини. У 2006–2008 роках очолював Студентську організацію ФВМ.
У 2010 році під час проходження виробничої практики працював ветеринарним фельдшером у СТОВ ім. Островського Хмельницького району Хмельницької області.
З липня 2010 року працював на посаді ветеринарного фельдшера, а з 01.03.2011 року переведений на посаду лікаря ветеринарної медицини ветеринарної клініки «Чотири лапи», м. Київ.
З 2012 р. по 2015 р. – навчання у аспірантурі НУБіП України (спеціальність 16.00.05 – «Ветеринарна хірургія»), заступник голови Ради аспірантів ФВМ.
З 2015 р. – асистент кафедри хірургії і патофізіології ім. акад. І. О. Поваженка ФВМ НУБіП України.
2018 р. – атестований для викладання фахових дисциплін на англійській мові.
2021 р. – захистив кандидатську дисертацію та здобув наукову ступінь кандидата ветеринарних наук зі спеціальності 16.00.05 – «Ветеринарна хірургія».
Викладає дисципліни: «Загальна і спеціальна хірургія», «Оперативна хірургія з основами топографічної анатомії, анестезіологія», «Анестезіологія», «Хірургічні хвороби з анестезіологією», «Хвороби собак і котів».
Автор і співавтор більше 25 наукових публікацій, більше 10 науково-методичних праць, 1 науково-практичної рекомендації, 1 підручника та 1 патенту на корисну модель.

 

Шановний Вадиме Васильовичу!

Колектив кафедри щиро вітає вас з Днем народження! Бажаємо вам міцного здоров’я, вірних друзів, моральних і духовних сил, мудрості і терпіння, що не дадуть зійти зі шляху і допоможуть досягти поставлених цілей. Нехай у вашому домі завжди панують затишок і гармонія! Нехай успіх стане невід’ємною частиною вашого життя, а незгоди – минають стороною. 

Микола Малюк, від імені колективу кафедри

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook