На факультеті землевпорядкування відбулась онлайн-зустріч зі студентами 1 курсу щодо вибіркової складової освітньої програми

10 квітня 2023 року
факультет землевпорядкування
  На факультеті землевпорядкування відбулась онлайн-зустріч зі студентами 1 курсу, присвячена обговоренню вибіркових компонентів за спеціалізаціями, які будуть обиратись студентами на 2 курсі.

  Вибіркові компоненти – це предмети, які студент може обрати самостійно, залежно від своїх інтересів та майбутніх кар’єрних перспектив. На факультеті землевпорядкування доступні три спеціалізації (вибіркові блоки) закріплені за кафедрами. Зокрема, 1 спеціалізація закріплена за кафедрою управління земельними ресурсами, 2 спеціалізація за кафедрою геодезії та картографії, 3 – за кафедрою геоінформатики і аерокосмічних досліджень Землі. Кожна спеціалізація має власний набір вибіркових компонентів, які студент буде вивчати протягом 2-4 курсів для поглиблення своїх знань та навичок в цій галузі.

  Декан факультету землевпорядкування Тарас Євсюков надав студентам детальну інформацію про кожну спеціалізацію та вибіркові компоненти. Тарас Олексійович розповів про те, як визначитись з вибором залежно від майбутніх планів студента та його інтересів.

  Під час зустрічі здобувачі ставили запитання, що їх цікавили, на які отримали вичерпні відповіді. Заступник декана з навчальної та виховної роботи Олександр Шевченко надіслав матеріали, щоб кожен зі студентів міг краще розібратися у своїх можливостях та вибрати відповідні спеціалізації. Також, було надано інформацію про процес вибору, що буде проходити у формі опитування з використанням Навчально-інформаційного порталу НУБіП України «Elearn».

Бажаємо студентам зробити правильний вибір, адже – це важливий крок щодо планування своїх вподобань подальшого навчання.

 

Ольга Пронь,
студентка факультету землевпорядкування

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook