«Голосіївське кільце» - 2023: зміцнюємося фізично – зміцнюємо дух і наближаємо Перемогу

16 травня 2023 року
  В університеті пройшла легкоатлетична естафета «Голосіївське кільце», цього року приурочена до 125-річчя заснування НУБіП.

  Ці змагання між збірними факультетів та інститутів проводилися 51 рік поспіль з 1955 до 2005 року і були родзинкою змагань спартакіади студентів університету та збирала найбільшу кількість учасників. Команди бігали дистанцію загальною довжиною близько 6 км навколо Голосіївського парку і готувалися до цього цілий рік, займаючись у секціях з легкої атлетики, лижних гонок, туризму. У 2019 році «Голосіївське кільце» було відновлено, але у зв`язку із збільшенням автомобільного трафіку за скороченим маршрутом.
  Як і завше, естафета зібрала студентів всіх факультетів і ННІ, викладачів і співробітників. Старт змаганням дав ректор Станіслав Ніколаєнко, який теж традиційно долучився до пробігу.

  Відновлення «Голосіївського кільця» – це, безумовно, подія: вперше після пандемії коронавірусу і незважаючи на війну, університет відновлює традиції, зазначив очільник університету. А саме традиції зміцнюють колективи і, зрештою, держави.
  Урочистості змаганням надало виконання державного гімну, а прикрасили їх виступи наших аматорів з кафедри культурології.

 

 

 

  І про результати. Перемогу у «Голосіївському кільці» 2023 року святкували спортсмени факультету аграрного менеджменту. Другими стали студенти факультету захисту рослин, біотехнологій та екологіїтретіми – ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження.

 ФОТОЗВІТ:

 

 

 

   

 

 

 


Ірина Кушніренко
Фото: Геннадій Кушанов

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook