Активісти чотирьох гуртків представляли кафедру міжнародних відносин і суспільних наук на І етапі фестивалю науки гуманітарно-педагогічного факультету до 125-річчя НУБіП України

5 травня 2023 року

04.05.2023 р. відбувся І етап фестивалю науки гуманітарно-педагогічного факультету, у якому підсумки власної роботи демонстрували представники численних науково-навчальних гуртків.
Цього разу фестиваль зокрема відзначається й тим, що проходить напередодні й є присвячений ювілею університету – 125-річчю заснування.
Кафедру міжнародних відносин і суспільних наук представляли активісти чотирьох гуртків:
- «Історія України. Історія рідного краю. Історія родини», староста гуртка: Шелестюк Ангеліна, науковий керівник: к.і.н., доц. Кравченко Н.Б.
- «History of Ukraine. The History of Native Land. Family History» для студентів англомовних груп, староста гуртка: Бруслік Артур, науковий керівник: к.і.н., доц. Кравченко Н.Б.
- «Дипломатія і геополітика: співвідношення і взаємовпливи», староста гуртка: Запорожченко Марина, науковий керівник: к.і.н. доц. Асатуров С.К.
- «Інформація і політика», доповідач (у зв’язку із тим, що староста гуртка - Герасимчук Віталій перебуває на разі у лавах діючої армії): заст. старости гуртка Куцолабська Анастасія, науковий керівник: к.і.н., доц. Асатуров С.К.

  

Кожен з представників наукових гуртків наголошував на методах, результатах проведеної роботи та планах подальшої діяльності. Адже присутні на фестивалі студенти дослухались саме до цих основних трьох пунктів щоб обрати найбільш актуальний для себе напрямок роботи в своїй галузі знань. Більш того, наукова комісія що оцінювала роботу спілок, записувала та задавала питання до представників юних науковців, давала ясно зрозуміти що такі наукові ініціативи мають відповідати певним критеріям саме задля бездоганного формування спеціалістів у стінах нашого університету – НУБіП України.
Тому наукові результати, методи діяльності, результати та плани на майбутнє показують саму зацікавленість студентства у діяльності наукового гуртка, навчають виявляти наукову ініціативу, активно брати участь у різноманітних конференціях, вебінарах, круглих столах, зустрічах тощо.
Саме таке враження справив перший етап фестивалю наукових гуртків Гуманітарно-педагогічного факультету НУБіП України.

 

 

 

Рустам Бабаєв,
заступник старости навчально-наукового гуртка
«Дипломатія і геополітика: співвідношення і взаємовпливи»

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook